خانه / آمار / آخرین تحولات طلا در بازارهای جهانی

آخرین تحولات طلا در بازارهای جهانی

ایران بها – آخرین تحولات طلا در بازارهای جهانی/ اونس طلا به ۱۲۰۰ دلار می رسد؟ -هر اونس طلا در بازارهای جهانی به ۱۲۴۳ دلار رسید. قیمت اونس طلا امروز را نیز برای هفتمین روز متوالی با کاهش سپری کرد تا طولانی‌ترین دوره افت قیمت طلا در هفت ماه اخیر ثبت شود.

پیش بینی قیمت طلا در این هفتهX پیش بینی قیمت طلا در ایرانX پیش بینی قیمت طلا در هفته آیندهX پیش بینی قیمت طلا در آیندهX پیش بینی قیمت طلا در بازار ایرانX پیش بینی قیمت طلا کیتکوX پیش بینی قیمت طلای جهانیX پیش بینی قیمت طلا در سال 2014X پیش بینی قیمت طلا در سالX پیش بینی قیمت طلاX پیش بینی قیمت طلا و دلارX پیش بینی قیمت طلا و دلار در ایرانX پیش بینی قیمت طلا در سال 93X پیش بینی قیمت طلا در ماههای آیندهX پیش بینی قیمت طلا در ماه آیندهX پیش بینی قیمت طلا و ارزX پیش بینی قیمت طلا و ارز در ایرانX پیش بینی قیمت طلا و ارز در آیندهX ایران بها - پیش بینی قیمت طلا و ارزبه گفته کارشناسان، با بهبود چشم‌انداز شرایط اوکراین به همراه آمارهای مثبت اقتصادهای بزرگ، «سطح حمایتی» پیشین طلا که معادل ۱۲۷۵ دلار بود، شکسته شده و پیش‌بینی می‌شود تا پیدا شدن سطح حمایتی جدید، فلز زرد به کاهش خود ادامه دهد.

گفتنی است قیمت جهانی طلا امروز با ۵۰ سنت کاهش به ۱۲۴۳٫۱ دلار معامله شد.
برخی تحلیل گران بازار اونس ۱۲۰۰ دلاری طلا را در آینده ای نزدیک پیش بینی کرده اند که این موضوع تا حد زیادی بازار جهانی طلا را در تعلیق نگه داشته است.

 

همچنین ببینید

نرخ ارز به سمت بالا تک نرخی می شود؟

یک اقتصاددان معتقد است: در حال حاضر یکی از بخش‌های مهمی که در کشور باید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.