پیج اینستاگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال سروش عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال تلگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادی
خانه / بورس / آموزش رایگان سرمایه گذاری در بورس برای عموم مردم

آموزش رایگان سرمایه گذاری در بورس برای عموم مردم

شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن از فردا یکشنبه ۷ اردیبهشت دوره های آموزش رایگان سرمایه گذاری در بازار سهام را با هدف ارتقا فرهنگ سهامداری برای عموم مردم برگزار می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، با توجه به پیچیده بودن بازارسرمایه و لزوم کسب اطلاعات و دانسته هایی پیش از ورود به این بازار و همچنین وجو متغیرهای متعدد در بازار سهام، شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن اقدام به برگزاری دوره های آموزش رایگان برای عموم مردم کرده است.

این دوره ها که با هدف ارتقاء فرهنگ سهامداری و کمک به تصمیم بهتر سهامداران به ویژه سهم اولی ها برگزار می شود از بعدازظهر فردا یکشنبه در تالار اختصاصی کارگزاری بانک صنعت و معدن (واقع درخیابان حافظ بعد از ساختمان بورس پلاک ۲۳۱) تشکیل می شود. علاقمندان برای ثبت نام با شماره های٦٦٧٠٣٦٣٣ و ۸۸۵۱۱۵۳۵ داخلی ۱۵۹ تماس حاصل کنند.

هر دوره شامل چهار جلسه بوده و طی آن مباحث کاربردی مانند ماهیت سه‌گانه بازارهای سهام، مزایا و مخاطرات بازار، اصول ۶ گانه سرمایه گذاری، مهمترین ارکان قانونی و محصولات قابل معامله در بازار سرمایه ایران، نحوه خرید و فروش سهام، تشریح اصطلاحات کلیدی، مهم و نکات ویژه در تصمیم گیرهای مطرح خواهد شد.

همچنین ببینید

بحران شدید در صندوق‌های بازنشستگی

بیکاری، افزایش جمعیت زیرخط فقر، بحران در ۱۸ صندوق‌ بازنشستگی و آسیب‌های اجتماعی چهار ابرچالش …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.