پیج اینستاگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال سروش عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال تلگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادی
خانه / سیاست اقتصادی / آگهی استخدام بازاریاب با پورسانت ۱۰ میلیون تومان در ماه

آگهی استخدام بازاریاب با پورسانت ۱۰ میلیون تومان در ماه

اقتصادنیوز نوشت: یک شرکت خدمات فنی ساختمان تهران، پورسانت ۱۰ میلیون تومان به بالا را برای آقایان یا خانم‌های جویای کار آگهی کرده است.

 در میان آگهی‌های استخدام منتشر شده هر روز صبح تهران، برخی از آگهی‌ها بسیار پر درآمد به نظر می‌رسند.

مدیر یک شرکت خدمات فنی ساختمان تهران، که پورسانت ۱۰ میلیون تومان به بالا را برای آقایان یا خانم‌های جویای کار آگهی کرده است، به اقتصادنیوز گفت: پورسانت جذب نمایندگی فروش محصولات ساختمانی ۱۰ درصد است، که کمترین دریافتی این شرکت از نمایندگی‌ها پنج میلیون تومان است و ۱۰ درصد آن برابر با ۵۰۰ هزار تومان می‌شود.

وی تاکید کرد: به دلیل اینکه این شرکت در سطح کل تهران فعالیت می‌کند، هر بازاریاب به راحتی می‌تواند در ماه بیش از ۱۰ نمایندگی جذب کند، که البته این حداقل درآمد این شرکت است، اما داشتن درآمد بالای ۱۰ میلیون تومان برای کارمندان بازاریاب این شرکت، درآمدی معمولی تلقی می‌شود.

وی گفت: کارمندان این شرکت از مزایایی همچون بیمه نیز حتما برخوردار خواهند شد و علاوه بر جذب نمایندگی، می‌توانند محصولات ساختمانی این شرکت را بفروشند و درآمد بیشتری کسب کنند.

همچنین ببینید

خلاصه چهارمين نشست دانش اقتصاد توسعه

ايران در دام كودكي توسعه افتاده است بايد براي ٢ نسل كمربندها را سفت كنيم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.