پیج اینستاگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال سروش عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال تلگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادی
خانه / خبر / احیای دوباره تولید با اجرای درست فاز دوم هدفمندی

احیای دوباره تولید با اجرای درست فاز دوم هدفمندی

خانه ملت – عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس با بیان اینکه در صورت توجه و حمایت ویژه از بخش صنعت در هدفمندسازی یارانه‌ها و افزایش قیمت سوخت می‌توان به پیشرفت و توسعه این بخش مهم اقتصادی امیدوار بود، گفت: در فاز اول هدفمندی یارانه‌ها به علت غفلت دولت از بخش‌های تولیدی و صنعتی به این واحدها ضرر وارد و این عامل باعث درجا زدن و عقب‌ماندن صنعت از مسیر توسعه شد.
موید حسینی صدر با بیان اینکه وضعیت بخش‌های تولیدی و صنعتی علاوه بر ضربه دیدن از هدفمندشدن یارانه‌ها، با اعمال تحریم‌های اقتصادی فلج شد، تصریح کرد: باید منتظر اجرای فازدوم هدفمندی یارانه‌ها و نحوه عملکرد دولت درخصوص واحدهای تولیدی و صنعتی باشیم تا بتوان درباره توسعه این بخش‌ها قضاوت بهتری کرد. این نماینده مردم در مجلس نهم با تاکید بر اینکه در حال حاضر ضریب امنیت و ثبات برای سرمایه‌گذاری در بخش صنعت رضایت‌بخش نیست، گفت: نادیده گرفتن تولیدات داخلی حتی از سوی دستگاه‌های دولتی از آسیب‌ها و معضلات بزرگ بخش تولید و صنعت است. حسینی صدر ادامه داد: مشکلات زیادی سر راه توسعه صنعت وجود دارد که رفع این مشکلات به تغییر رویکردها و بازنگری در درک جایگاه صنعت در توسعه اقتصادی کشور نیازمند است. عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس افزود: امیدواریم دولت در این مرحله که مرتب مردم را به انصراف از دریافت یارانه تشویق می‌کند، بخشی از اعتبارات  این طرح را به حمایت از واحدهای  تولیدی و صنعتی که در مرحله اول برای دریافت بسته‌های حمایتی دولت از قلم افتاده بودند، اختصاص دهد.

همچنین ببینید

خلاصه چهارمين نشست دانش اقتصاد توسعه

ايران در دام كودكي توسعه افتاده است بايد براي ٢ نسل كمربندها را سفت كنيم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.