پیج اینستاگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال سروش عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال تلگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادی
خانه / خودرو / اختلاف عجیب قیمت خودرو از کارخانه تا بازار

اختلاف عجیب قیمت خودرو از کارخانه تا بازار

مدیر عامل ایران‌خودرو اعلام کرد: بعضا شاهد ۵ تا ۱۰ میلیون تومانی اختلاف قیمت محصولات در کارخانه و حاشیه بازار هستیم که این اختلاف مورد قبول ما نیست و در اعلام قیمت‌های جدید تلاش می‌شود که این گپ قیمت به حداقل ممکن کاهش یابد.

به گزارش سرویس وب گردی پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مدیر عامل ایران‌خودرو در مصاحبه با تسنیم اعلام کرد: هنوز فرمول جدید قیمت‌گذاری خودرو از سوی شورای رقابت به صورت رسمی به شرکت‌های خودرو‌ساز ابلاغ نشده است.
هاشم یکه زارع با بیان اینکه فروش محصولات ایران خودرو همچنان ادامه دارد و توقفی در آنها رخ نداده است، ادامه داد: فروش محصولات به ۳ صورت ودیعه‌ای،پیش‌فروش و فروش فوری انجام می‌شود که متناسب با شرایط در خصوص نحوه فروش تصمیم‌گیری می‌شود و این اتفاق جدیدی در این بخش نیست.

یکه زارع اختلاف قیمت خودرو از کارخانه تا بازار را عجیب می داند
او اختلاف بین قیمت کارخانه و بازار را مورد اشاره قرار داد و گفت: بعضا شاهد ۵ تا ۱۰ میلیون تومانی اختلاف قیمت محصولات در کارخانه و حاشیه بازار هستیم که این اختلاف مورد قبول ما نیست و در اعلام قیمت‌های جدید تلاش می‌شود که این گپ قیمت به حداقل ممکن کاهش یابد.

همچنین ببینید

فروش قسطی خودروسازان با سود مشارکت بالا

دنیای اقتصاد نوشت:ماه رمضان در حالی به نیمه دوم خود رسیده که بازار خودرو همچنان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.