پیج اینستاگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال سروش عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال تلگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادی
خانه / آخرین قیمت / افزایش قیمت آب و برق در سال ۹۳ قطعی شد

افزایش قیمت آب و برق در سال ۹۳ قطعی شد

معاون وزیر نیرو با بیان اینکه افزایش قیمت آب و برق برای سال ۹۳ قطعی شده است، از ارائه سناریوهای پیشنهادی افزایش قیمت آب و برق توسط وزارت نیرو به دولت خبر داد.

علیرضا دائمی درباره آخرین وضعیت تعیین بودجه سال ۱۳۹۳ وزارت نیرو با بیان اینکه هم اکنون بودجه نویسی دولت برای سال ۱۳۹۳ آغاز شده است، گفت: تاکنون روش بودجه نویسی، میزان کاهش هزینه‌ها و کلیات لایحه بودجه سال آینده در دولت نهایی شده است.

ایرن بها – خبرگزاری مهر نوشت معاون برنامه‌ریزی وزیر نیرو با اعلام اینکه بر اساس برنامه زمان‌بندی تعیین شده توسط دولت باید تمامی وزارتخانه‌ها از جمله وزارت نیرو تا پایان آذر ماه سال جاری بودجه خود را نهایی و به دولت تحویل دهند، تصریح کرد: در شرایط فعلی هم به صورت هفتگی جلسات و نشست‌هایی با حضور تمامی وزارتخانه‌های دولت و به میزبانی معاونت برنامه‌ریزی نهاد ریاست جمهوری برگزار می‌شود. دائمی همچنین در خصوص افزایش قیمت آب و برق برای سال آینده، اظهار کرد: وزارت نیرو تاکنون سناریوهای پیشنهادی افزایش قیمت آب و برق را آماده و به دولت ارائه کرده است. معاون برنامه‌ریزی وزیر نیرو با تاکید بر اینکه با توجه به مصوبه قانون بودجه سال‌جاری امکان افزایش قیمت آب و برق تا مرز ۳۸ درصد وجود دارد، بیان کرد: با این وجود در حال حاضر وزارت اقتصاد و امور دارایی، دولت و معاونت برنامه‌ریزی نهاد ریاست‌جمهوری در حال بررسی آثار تورمی افزایش قیمت حامل‌های انرژی هستند.

همچنین ببینید

خلاصه چهارمين نشست دانش اقتصاد توسعه

ايران در دام كودكي توسعه افتاده است بايد براي ٢ نسل كمربندها را سفت كنيم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.