خانه / بازار / افزایش قیمت تندر و پژو حداکثر ۵ درصد

افزایش قیمت تندر و پژو حداکثر ۵ درصد

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از احتمال افزایش قیمت تندر۹۰ و انواع پژو حداکثر به میزان ۵ درصد براساس گفته وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد و گفت: این دو خودرو به دلیل ارزبری با افزایش قیمت احتمالی مواجه خواهند شد.

تمایل خارجی‌ها برای حضور در ایران

ایران بها - افزایش قیمت تندر و پژو حداکثر 5 درصد, تمایل خارجی‌ها برای حضور در ایران هاشم یکه‌زارع در گفتگو با مهر، در پاسخ به این سئوال که با توجه به اعلام وزیر صنعت، معدن و تجارت، قیمت کدام خودروها افزایش خواهد یافت؟ گفت: احتمال افزایش قیمت تندر۹۰ و انواع پژو با توجه به ارزبری آنها در بازار وجود دارد.

افزایش قیمت تندر و پژو حداکثر ۵ درصد

ایران بها – مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو افزود: البته تمام تلاش ما این است که خودروها با افزایش قیمت زیادی در بازار مواجه نشوند، اما به دلیل تغییر نوع ارز از مبادله ای به آزاد برای انواع خودروها احتمال افزایش قیمت برای این دو محصول وجود دارد.

به گفته وی، حداکثر افزایش قیمت تندر ۹۰ و انواع پژو ۵ درصد خواهد بود.

وی در پاسخ به این سئوال مهر مبنی بر اعلام پژو در خصوص ضرر و زیان هنگفت از تحریم ایران خاطر نشان کرد: به هر حال بازار ایران، بازار بزرگی برای پژو به شمار می آید.

یکه‌زارع در خصوص مذاکرات با سایر کشورها برای تولید خودروهای مشترک بیان کرد: کشورهای زیادی برای تولید خودرو با ایران ابراز تمایل کردند که به هر حال بازار ایران را برای منافع خود مناسب می بینند.

همچنین ببینید

دخل وخرج خانوار سالیانه ۲۳.۴ میلیون تومان شد

گزارش جدید از دخل وخرج خانوار/ هزینه سالیانه ۲۳.۴ میلیون تومان شد – مرکز آمار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.