خانه / خبر / افزایش قیمت سیمان با موافقت دولت

افزایش قیمت سیمان با موافقت دولت

ایران بها – موافقت دولت با افزایش قیمت سیمان/ قیمت‌های جدید از ۳۱ خرداد اجرایی می شود – دبیر انجمن سیمان از موافقت روز گذشته دولت با افزایش قیمت سیمان خبرداد و گفت: بر این اساس، قیمت هر تن سیمان به جز پوزلانی فله ۱۶ هزار تومان و قیمت هر تن سیمان پزولانی ویژه نیز ۱۳ هزار تومان افزایش خواهد داشت، ضمن اینکه قیمت‌های جدید از ۳۱ خردادماه اجرایی خواهد شد.

عبدالرضا شیخان در گفتگو با مهر از موافقت دولت با افزایش قیمت سیمان خبرداد و گفت: براساس توافقی که روز گذشته با معاونت معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت صورت گرفته است، قیمت هر تن سیمان به جز پزولانی ویژه ۱۶ هزار تومان افزایش و هر تن سیمان پوزلانی ویژه نیز ۱۳ هزار تومان افزایش خواهد یافت.

دبیر انجمن تولیدکنندگان صنعت سیمان افزود: این قیمت ها از ۳۱ خردادماه اجرایی خواهد شد و بر این اساس، قیمت هر تن سیمان تیپ دو به ۱۰۰ هزار تومان و قیمت هر تن سیمان پوزلانی ویژه به ۸۸ هزار تومان افزایش خواهد یافت.

شیخان وضعیت تولید و صادرات سیمان را بسیار مناسب ارزیابی و تصریح کرد: تولید صنعت سیمان کشور در دو ماهه ابتدای سال جاری با راندمان ۹۵ درصد صورت گرفته است و امیدواریم با این افزایش قیمت، روند رو به رشد تولید سیمان نیز ادامه یابد.

وی اظهار داشت: تولید سیمان در دو ماهه ابتدای سال جاری معادل ۸ میلیون و ۷۴۰ هزار تن بوده و در عین حال، در همین مدت ۳ میلیون و ۴۷۰ هزار تن نیز صادرات سیمان و کلینکر صورت گرفته است.

تصویر موافقتنامه انجمن سیمان با معاونت امور معدنی وزارت صنعت

همچنین ببینید

با پول بابک زنجانی چه‌کارهایی می‌توان کرد؟

با پول مورد ادعاییِ زنجانی می‌توان یک سال کشور را اداره کرد یا دو سال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.