خانه / آخرین قیمت / بازار داغ خرید و فروش آپارتمان‌های چند سال ساخت, نرخ واحدهای دوخوابه

بازار داغ خرید و فروش آپارتمان‌های چند سال ساخت, نرخ واحدهای دوخوابه

آپارتمان‌های چند سال ساخت به دلیل قیمت ارزان تری که دارند، نیاز بخش زیادی از متقاضیان بازار مسکنکه تمایل به خرید آپارتمان‌های بزرگتر با قیمت کمتر دارند را تامین می کنند.

بازار داغ خرید و فروش آپارتمان‌های چند سال ساخت , نرخ واحدهای دوخوابه  مسکن, بنگاه مسکن, مسکن مهر, مسکن ویژه, وام مسکن, تسهیلات مسکن, قیمت مسکن, پیش خرید مسکن, مالیات خرید و فروش مسکن, احتکار مسکن, کاهش قیمت مسکن, پیش فروش مسکن, ثبت نام مسکن ویژه, دور جدید ثبت نام مسکن ویژه تهران, ثبت نام مسکن ویژه تهران, مسکن ویژه تهران, دور جدید ثبت نام مسکن ویژهبه گزارش مهر، در شرایط کنونی بازار مسکن، خرید و فروش آپارتمان های کوچک رونق بیشتری دارد و خریداران این واحدها بیشتر هستند که همین امر موجب گرانفروشی آپارتمان های کوچک شده است بطوریکه با قیمت بیشتری به نسبت دیگر واحدهای یک منطقه به فروش می رسد.

متن نیوز – آپارتمان های بزرگتر به دلیل قیمت بیشتر، متقاضی کمتری هم دارند اما برخی از خریداران برای اینکه قیمت ارزان تری را بپردازند به سراغ خانه های چندسال ساخت می روند.

این واحدها به دلیل اینکه وام مسکن ندارند با قیمت کمتری به فروش می رسند ضمن آنکه عمر چند ساله آنها موجب می شود که نیاز به بازسازی دوباره داشته باشند که همین موضوع هم قیمت آنها را کاهش می دهد بنابراین بخشی از خریداران که متراژ بالا برای آنها اهمیت بیشتری دارد اقدام به خرید این آپارتمان ها می کنند.

شرایط این آپارتمان ها موجب می شود که تفاوت قیمت آنها تا متری یک میلیون تومان هم برسد و حتی در آپارتمان هایی با عمر بیش از ۲۰ سال این تفاوت قیمت بسیار بیشتر است اما در این میان برخی متقاضیان ترجیح می دهند که آپارتمانی نوساز با متراژ کم خریداری کنند تا مشکلات واحدهای چند ساله را نداشته باشد.

نرخ آپارتمان های دو خوابه در برخی از محله های تهران

آپارتمان ۸۰ متری، دو خوابه و لوکس در میدان کتابی جلفا ۵۵۰ میلیون تومان به فروش می رسد و یک واحد ۷۷ متری دو خوابه با عمر ۴ ساله در میدان پونک – میدان عدل متری ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

آپارتمانی ۷۶ متری و دو خوابه در شهران بدون پارکینگ متری ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و آپارتمانی با متراژ ۷۷ متر، دو خوابه در مسعودیه با پارکینگ و انباری ۲۰۰ میلیون تومان به فروش می رسد.

همچنین یک واحد ۷۹ متری در بلوار فردوس – پروانه، بدون پارکینگ، دوخوابه و با عمر ۸ ساله، ۳۷۵ میلیون تومان قیمت گذاری شده است و واحد دیگری در اشرفی اصفهانی – نفت با متراژ ۷۸ متر، دوخوابه و عمر ۷ ساله متری ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به فروش می رسد.

در شهرآرا آپارتمانی به مساحت ۸۰ مترمربع و عمر ۵ ساله طبقه ۴ بدون آسانسور، ۳۳۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است و در تهرانپارس واحدی ۸۰ متری و نوساز با تمامی امکانات با قیمت ۲۴۰ میلیون تومان به فروش می رسد.

مالک یک آپارتمان ۷۸ متری در شاهین شمالی با پارکینگ و انباری، طبقه دوم، واحد خود را ۳۹۰ میلیون تومان می فروشد و واحد دیگری با متراژ ۷۹ متر در پونک با پارکینگ و عمر ۱۱ ساله با قیمت متری ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به فروش می رسد.

همچنین ببینید

خروج از ركود از رهگذر رونق بازار مسكن!؟

اين روزها مرتبا در مصاحبه هاي سياستگذاران بخش مسكن ميخوانيم و ميشنويم كه اگر بخش …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.