پیج اینستاگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال سروش عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال تلگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادی
خانه / بین الملل / بحران کریمه قیمت طلا را به ۱۴۳۰ دلار خواهد رساند؟

بحران کریمه قیمت طلا را به ۱۴۳۰ دلار خواهد رساند؟

ایران بها – تحلیلگر و کارشناس برجسته موسسه مالی آی آی تریدر پیش بینی کرد، در صورت برگزاری همه پرسی در شبه جزیره کریمه و تشدید بحران در روابط غرب و روسیه قیمت جهانی طلا به بیش از ۱۴۳۰ دلار خواهد رسید.
ایران بها - بحران کریمه قیمت طلا, پیش بینی قیمت طلا و دلار, پیش بینی قیمت طلا و دلار در ایران, پیش بینی قیمت طلا در سال 93, پیش بینی قیمت طلا, پیش بینی قیمت طلا در سال 2014, پیش بینی قیمت طلا در هفته آینده, پیش بینی قیمت طلا در آینده, پیش بینی قیمت طلا تا پایان سال 92, پیش بینی قیمت طلای جهانی, پیش بینی قیمت طلا در ماههای آینده, پیش بینی قیمت طلا در سال 92, پیش بینی قیمت طلا در ماه آینده, پیش بینی نرخ طلا و دلار, پيش بيني قيمت دلار طلا, پیش بینی قیمت سکه و طلا و دلار, پیش بینی قیمت دلار و طلا در سال 92به گزارش سایت طلا به نقل از سی ان بی سی، تلاش های سیاسی برای حل و فصل بحران کریمه و اوکراین تاکنون به جایی نرسیده و امیدواری های ناچیزی وجود دارد که تنش در روابط آمریکا و روسیه طی روزهای آینده کاهش یابد. مذاکرات وزرای خارجه روسیه و آمریکا در شهر لندن نیز روز جمعه بدون نتیجه روشنی پایان یافته است.

بر اساس این گزارش “ریچ ایلسزین” کارشناس ارشد موسسه آی آی تریدر تصریح کرد، اخبار مربوط به کریمه طی هفته آینده بیشترین تاثیر را بر روند تحولات قیمت طلا خواهد داشت.

تنها ۱۰ درصد احتمال وجود دارد که بحران اوکراین و کریمه با راهکار سیاسی و مسالمت آمیز به پایان برسد و در غیر این صورت تشدید تنش در روابط مسکو و غرب موجب افزایش چشمگیر قیمت طلا خواهد شد.

وی افزود، در صورت تشدید خشونت ها در شبه جزیره کریمه و برگزاری همه پرسی پیوستن به روسیه قیمت طلا به بیش از ۱۴۲۰ تا ۱۴۳۰ دلار افزایش خواهد یافت. برخی کارشناسان اقتصادی نیز بر این باورند که اگر قیمت طلا نتواند سطح مقاومتی ۱۴۰۰ دلاری را بشکند بار دیگر با کاهش روبرو خواهد شد.

همچنین ببینید

نرخ ارز به سمت بالا تک نرخی می شود؟

یک اقتصاددان معتقد است: در حال حاضر یکی از بخش‌های مهمی که در کشور باید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.