خانه / خبر / تاثیر اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها بر قیمت در بازار مسکن

تاثیر اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها بر قیمت در بازار مسکن

ایران بها – ارومیه – ایرنا: نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها، قدرت خرید مردم بالا رفته و تقاضای موثری در بازار مسکن ایجاد می شود.

 موید حسینی صدر روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در راستای اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانه ها، پرداخت یارانه و وام به بخش مسکن، در این بازار، تغییر، حرکت و جنبشی ایجاد می شود.

وی اظهار کرد: در سال جدید با فروش نفت و گاز، بازار مسکن نیز از این موضوع متاثر می شود و فروش این فرآورده ها بر بازار مسکن تاثیر مثبتی می گذارد.

ایران بها فاز دوم هدفمندی یارانه ها, فاز دوم هدفمندی یارانه, فاز دوم هدفمندی یارانه ها چیست, فاز دوم هدفمندی یارانه ها شامل چیست, فاز دوم هدفمندی چیست, نظرسنجی فاز دوم هدفمندی, فاز دوم هدفمندي يارانه ها چيست؟, فاز دوم هدفمند سازی یارانه ها, تاثیر فاز دوم هدفمندی بر بورس, تاثیر فاز دوم هدفمندی بر شاخص بورس اوراق بهادار تهران, تاثیر فاز دوم هدفمندی بر قیمت در بازار مسکن, تاثیر فاز دوم هدفمندی بر قیمت در بازار خودرو, تاثیر فاز دوم هدفمندی بر قیمت در بازار سکه طلا, تاثیر فاز دوم هدفمندی بر قیمت در بازار ارز دلاروی به تاثیرات مثبت بخش مسکن و ساخت و ساز در بخشهای دیگر کشور اشاره کرد و گفت: این تاثیرات را به صورت کلان در تمام ایران خواهیم داشت و همه بخشها از آن تاثیر می پذیرند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به تاثیر اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها بر قیمت مصالح ساختمانی ادامه داد: حرکت در بخش ساختمان و حتی مصالح ساختمانی نظیر آهن آلات در نهایت باعث می شود اقتصاد ما در این حوزه جهش عظیمی داشته باشد.

این نماینده مجلس یادآور شد: اگر ساختمان سازی رونق پیدا کند، به دنبال آن گردش پول محقق می شود در این شرایط حتی کارگران ساختمانی نیز می توانند از این رونق اقتصادی و افزایش گردش مالی بهره مند شوند.

وی افزود: بازار مسکن به صورت زنجیروار به تمامی بخشهای اقتصادی کشور متصل است از این رو تصمیمات در این خصوص باید با دقت نظر بیشتری اجرایی شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با ابراز امیدواری از بروز اتفاقات مثبت و خوب در بازار مسکن در سال ۹۳ ادامه داد: اجرای گام دوم هدفمندی یارانه ها تبعات خوبی داشته و من این موضوع را بسیار خوب ارزیابی می کنم.

همچنین ببینید

خلاصه چهارمين نشست دانش اقتصاد توسعه

ايران در دام كودكي توسعه افتاده است بايد براي ٢ نسل كمربندها را سفت كنيم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.