خانه / بازار / تحلیل تکنیکال روند قیمت طلا در روزهای آینده

تحلیل تکنیکال روند قیمت طلا در روزهای آینده

ایران بها – تازه ترین تحلیل تکنیکال اف ایکس امپایر نشان می دهد که طلا خود را برای شکستن سطح مقاومتی ۱۴۰۰ دلاری آماده می کند.

به گزارش پایگاه اینترنتی اف ایکس امپایر، کارشناسان و تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که شکسته شدن سطح مقاومتی ۱۳۸۰ دلاری در مبادلات روز جمعه زمینه لازم برای عبور قیمت طلا از مرز ۱۴۰۰ دلار را فراهم کرده است.بر اساس این گزارش قیمت طلا در هفته گذشته با رشد ۳ درصدی روبرو شده و از ابتدای امسال تاکنون نیز بیش از ۱۴ درصد افزایش را تجربه کرده است.

ایران بها - تحلیل تکنیکال روند قیمت طلا در روزهای آینده, تحلیل تکنیکال قیمت طلا, تحليل تكنيكال قيمت طلا, آموزش تحلیل تکنیکال قیمت طلا, پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت طلا, تحلیل تکنیکال قیمت جهانی طلا, روند قیمت طلا, روند قيمت طلا, روند قیمت طلا در ایران, روند قیمت طلا در بازار ایران, روند قیمت طلا در بازار جهانی, روند قیمت طلا در چند روز آینده, روند قیمت طلا در جهان, روند قیمت طلا در آیندهبه نظر می رسد ادامه تنش در روابط روسیه و غرب و تشدید بحران در شبه جزیره کریمه موجب افزایش تقاضا برای خرید طلا خواهد شد و قیمت این فلز گرانبها طی روزهای آینده سطح مقاومتی ۱۴۰۰ دلاری را نیز خواهد شکست.

در صورت شکسته شدن سطح مقاومتی ۱۴۰۰ دلاری نیز فرصت مناسبی برای خرید به وجود خواهد آمد و سرمایه گذاران زیادی برای خرید وارد بازار خواهند شد. بسیاری از سرمایه گذاران در شرایط کنونی تنها به خرید طلا فکر می کنند و هیچ کسی در شرایط کنونی فروشنده نیست.

همچنین ببینید

نرخ ارز به سمت بالا تک نرخی می شود؟

یک اقتصاددان معتقد است: در حال حاضر یکی از بخش‌های مهمی که در کشور باید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.