خانه / خودرو / تسهیلات به خودروهای فرسوده تا ۲۰میلیون تومان

تسهیلات به خودروهای فرسوده تا ۲۰میلیون تومان

ایران بها – رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت از اعطای تسهیلات تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال به خودروهای فرسوده خبر داد و گفت:‌بانک صادرات و ستاد مدیریت حمل و نقل برای خروج ۶۰ هزار دستگاه خودروی فرسوده تفاهمنامه همکاری امضا کردند.

به نقل از مشرق رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت از اعطای تسهیلات تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال به خودروهای فرسوده خبر داد و گفت:‌بانک صادرات و ستاد مدیریت حمل و نقل برای خروج ۶۰ هزار دستگاه خودروی فرسوده تفاهمنامه همکاری امضا کردند.

سید مجتبی شفیعی افزود: در این تفاهمنامه بانک صادرات تسهیلات لازم برای خروج خودروهای فرسوده، تاکسی و سواری را تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال تامین خواهد کرد.
وی تصریح کرد در این طرح، خودروهای سواری ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون ریال و خودروهای تاکسی ۲۰۰ میلیون ریال تسهیلات جهت اسقاط خودرو فرسوده و جایگزینی با خودروی جدید دریافت خواهند کرد.

شفیعی خروج تاکسی های فرسوده از ناوگان حمل و نقل را از اولویت های این تفاهمنامه دانست و گفت: در حال حاضر بیشتر از ۶۰ هزار تاکسی فرسوده در ناوگان حمل و نقل  عمومی وجود دارد که با توجه به توسعه حمل و نقل عمومی، خروج این تاکسی ها در اولویت این تفاهم نامه خواهد بود.

وی نظارت کامل ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت بر روند اسقاط و جایگزینی خودروها را از مواد این تفاهم نامه ذکر کرد و ادامه داد: بستر نرم افزاری جهت اجرای این طرح موجود است و همه متقاضیان از طریق ثبت نام در سامانه ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت می توانند در این طرح ثبت نام کنند.

همچنین ببینید

پیش‌فروش خودروهای بی‌نام در ایران‌خودرو

پیش‌فروش خودروهای بی‌نام در ایران‌خودرو/ پرداخت از ۵ تا ۵۰ میلیون با سود مشارکت ۲۷ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.