پیج اینستاگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال سروش عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال تلگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادی
خانه / خبر / تنها گزینه سامانه رفاهی انصراف از دریافت یارانه شد

تنها گزینه سامانه رفاهی انصراف از دریافت یارانه شد

ایران بها – فرصت نام نویسی متقاضیان جامانده از دریافت یارانه نقدی ساعت ۲۴ شب گذشته (یکشنبه) به اتمام رسید و از امروز به بعد فقط افراد انصرافی‌ها می‌توانند اطلاعات خود را وارد سامانه کنند.

به گزارش خبرگار مهر، فرصت ثبت نام متقاضیان جامانده از دریافت یارانه نقدی ساعت ۲۴ شب گذشته (یکشنبه) به اتمام رسید و از امروز به بعد فقط افرادی که می خواهند از دریافت یارانه نقدی انصراف دهند می توانند اطلاعات خود را در سامانه به ثبت برسانند.

ثبت نام یارانه نقدیX ثبت نام یارانه نقدی بعد از ازدواجX ثبت نام یارانه نقدی خانوارX ثبت نام یارانه نقدی نوزادانX ثبت نام یارانه نقدی نوزادX ثبت نام یارانه نقدی+ازدواجX ثبت نام یارانه نقدی جدیدX ثبت نام یارانه نقدی خانوارهای جدیدX ثبت نام یارانهX ثبت نام یارانه کالاX ثبت نام یارانه 93X ثبت نام یارانه مرحله دومX ثبت نام یارانه خانوار جدیدX ثبت نام یارانه زوج های جوانX ثبت نام یارانه نوزادX ثبت نام یارانه اطلاعات خانوار در حال حاضر تنها گزینه انصراف از دریافت یارانه در سایت رفاهی فعال است و افرادی که در روزهای گذشته برای یارانه نقدی ثبت نام کرده اند می توانند با مراجعه به سامانه از دریافت یارانه انصراف دهند.

سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرده است که در مراحل بعدی پس از پایان مهلت ۱۰ روزه، زمینه ای فراهم خواهد شد که تغییرات بعد خانوار در نتیجه ۴ واقعه حیاتی ( ازدواج، فوت، تولد و طلاق) اعمال شود تا افراد بتوانند براساس آن یارانه بگیرند.

در حال حاضر هیچگونه امکان ویرایشی برای افرادی که اطلاعات صحیح به سامانه ثبت نام رفاهی وارد کرده اند، وجود ندارد، بر این اساس سخنگوی این سازمان به افراد توصیه کرده است که با دقت و حوصله فرم ها را پر کنند تا اشتباهی رخ ندهد.

این در حالی است که سازمان هدفمندی یارانه ها از کلیه افرادی که توان امرار معاش دارند، درخواست کرده است که از دریافت یارانه انصراف دهند. دولت نیز پیش از این اعلام کرده بود که به محض اتمام دوره نام نویسی درباره تعداد انصرافی ها و ثبت نام کنندگان گزارش خواهد کرد.

همچنین ببینید

خلاصه چهارمين نشست دانش اقتصاد توسعه

ايران در دام كودكي توسعه افتاده است بايد براي ٢ نسل كمربندها را سفت كنيم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.