خانه / خبر / خدمات خاص به مشتریان ویژه بانک پارسیان از ماه پایانی سال جاری

خدمات خاص به مشتریان ویژه بانک پارسیان از ماه پایانی سال جاری

فریدون توده فلاح، معاون طرح و برنامه بانک پارسیان گفت: بزرگترین بانک خصوصی کشور، در راستای تکریم بیشتر مشتریان و تقویت تعامل دو سویه بانک با ذی‌نفعان، از ماه پایانی سال جاری به مشتریان ویژه خود خدمات خاص ارائه می‌کند.

کارت مشتریان ویژه بانک پارسیان

به گزارش روابط عمومی بانک پارسیان، وی طی گفت‌وگویی به تشریح ماهیت این خدمات پرداخت و گفت: در فاز اول، بانک پارسیان با مشارکت بیمه پارسیان و شرکت تجارت الکترونیک پارسیان بسته‌ای از خدمات را به این‌گونه مشتریان ارائه خواهد کرد.
وی در ادامه و در همین چارچوب افزود: در مرحله اول، ۲۵۰ نفر از مشتریان ویژه بانک تا پایان سال جاری کارت شناسایی عکس‌داری را که معرف این دسته از مشتریان است دریافت خواهند کرد و در مراجعه به شعب با نشان دادن کارت مذکور می‌توانند از مزایا و خدمات ویژه برخوردار شوند.
ایران بها – معاون طرح و برنامه بانک با بیان اینکه خدمات مربوط به این مشتریان در مدیریت مستقلی به نام مدیریت امور مشتریان تدوین و سامان دهی خواهد شد، گفت: از ابتدای سال آینده به تدریج تعداد بیشتری از مشتریان ویژه بانک شناسایی و مشمول دریافت کارت مشتریان ویژه خواهند شد.
وی در ادامه به معرفی بخشی از خدماتی که این مشتریان از بانک دریافت خواهند کرد پرداخت و گفت: استفاده از خدمات معمول شعب بدون قرار گرفتن در نوبت، تسهیلات اعتباری کوتاه مدت با حداقل تشریفات اداری، حذف کارمزد خدمات در بسیاری از موارد، تخفیف در صدور ضمانتنامه و اعتبارات اسنادی با مصوبه هیات‌مدیره و اعطای تسهیلات به افرادی که معرف آنها مشتریان ویژه بانک باشند از جمله این خدمات هستند.
وی در همین چارچوب به پوشش بیمه‌ای با نرخ‌های خاص و ویژگی‌های استثنایی برای مشتریان ویژه اشاره کرد و گفت: این مشتریان می‌توانند در صورت تمایل سقف برداشت از کارت‌های خود را افزایش دهند، همچنین دسته چک‌های این افراد برای آنها ارسال خواهد شد. معاون طرح و برنامه بانک پارسیان همچنین امکان استفاده از پارکینگ شعب و پذیرایی از این مشتریان در شعب را از خدمات قابل ارائه به دارندگان کارت‌های مذکور دانست و گفت: مشتریان ویژه بانک پارسیان شامل هر دو گروه مشتریان حقیقی و حقوقی خواهند بود و به تدریج بر میزان خدمات ارائه شده به آنان چه به لحاظ کمی و چه به لحاظ کیفی افزوده خواهد شد.

همچنین ببینید

دلایل تشدید بیکاری در اقتصاد ایران

دلایل تشدید بیکاری در اقتصاد ایران چیست؟ انصراف ۱.۳ میلیون نفر از کار! – آمارها …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.