پیج اینستاگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال سروش عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال تلگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادی
خانه / مسکن / خرید مسکن در تهران چقدر پول می خواهد؟

خرید مسکن در تهران چقدر پول می خواهد؟

ایران بها – شواهد در بازار خرید و فروش واحدهای مسکونی در تهران نشان می‌دهد که همچنان در بین فایل‌های فروشی واحدهایی هستند که قیمت فروش آنها کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان به بازار پیشنهاد می‌شود، البته این دسته از واحدها از متراژهای کوچک برخوردارند و به همین خاطر ممکن است عده‌ای از متقاضیان در بازار مسکن چنین واحدهایی را به‌دلیل متراژشان برای زندگی، مناسب عنوان نکنند.

, نقدینگی لازم برای خرید مسکن در تهران, قیمت فروش خانه در تهران, قیمت مسکن, پیش بینی قیمت مسکن, کاهش قیمت مسکن, کاهش قیمت مسکن در تهران, کاهش قیمت مسکن در سال آینده, کاهش قیمت مسکن در امسال, احتمال کاهش قیمت مسکن, تحلیل قیمت مسکن, تحلیل قیمت مسکن تهران, تحلیل قیمت مسکن در آینده, میانگین کاهش قیمت مسکن در تهران, پیش بینی قیمت مسکن در آینده, کاهش قیمت مسکن سال, کاهش قیمت مسکن پس از مذاکرات ژنو, دلیل عدم افزایش قیمت مسکن را می دانید؟!, روند قیمت مسکن, پیش‌بینی ثبات قیمت مسکن تا پایان بهار ۹۳, آخرین قیمت مسکن در تهران, قیمت مسکن در تهران, تحلیل قیمت مسکن در بهار ۹۳, تحلیل قیمت مسکن بهار ۹۳, تحلیل قیمت مسکن در بهار ۱۳۹۳, تحلیل قیمت مسکن سال ۹۳, آینده قیمت مسکن, پیش بینی قیمت مسکن در سال ۱۳۹۳, فاز ۲ هدفمندی و قیمت مسکن در سال ۹۳ , نقدینگی لازم برای خرید مسکن در تهران, قیمت فروش خانه در تهران, قیمت مسکن, پیش بینی قیمت مسکن, کاهش قیمت مسکن, کاهش قیمت مسکن در تهران, کاهش قیمت مسکن در سال آینده, کاهش قیمت مسکن در امسال, احتمال کاهش قیمت مسکن, تحلیل قیمت مسکن, تحلیل قیمت مسکن تهران, تحلیل قیمت مسکن در آینده, میانگین کاهش قیمت مسکن در تهران, پیش بینی قیمت مسکن در آینده, کاهش قیمت مسکن سال, کاهش قیمت مسکن پس از مذاکرات ژنو, دلیل عدم افزایش قیمت مسکن را می دانید؟!, روند قیمت مسکن, پیش‌بینی ثبات قیمت مسکن تا پایان بهار ۹۳, آخرین قیمت مسکن در تهران, قیمت مسکن در تهران, تحلیل قیمت مسکن در بهار ۹۳, تحلیل قیمت مسکن بهار ۹۳, تحلیل قیمت مسکن در بهار ۱۳۹۳, تحلیل قیمت مسکن سال ۹۳, آینده قیمت مسکن, پیش بینی قیمت مسکن در سال ۱۳۹۳, فاز ۲ هدفمندی و قیمت مسکن در سال ۹۳

خرید مسکن در تهران چقدر پول می خواهد؟

با این وجود، در بازار مسکن، متقاضیانی حضور دارند که حاضرند با کمترین مبالغ پیشنهادی فروش صاحبخانه شوند حالا چه واحد بزرگ باشد یا اینکه به اصطلاح نقلی باشد.
ستون امروز نبض بازار به معرفی تعدادی واحد مسکونی متراژ کوچک پرداخته که قیمت کل آنها کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان است.
یکی از فایل‌های اکازیون قیمتی که در خیابان نواب در محدوده خیابان کمیل به بازار معرفی شده یک واحد ۳۰ متری تک خوابه با قیمت ۷۵ میلیون تومان است.
این واحد ۱۰ سال ساخت از بابت پول نقدی که متقاضی باید بپردازد اکازیون است، زیرا خریدار ۱۲ میلیون تومان نقد باید پرداخت کند و مبلغ باقیمانده خرید را با ۴۵ میلیون تومان وام و ۱۸ میلیون تومان رهن فراهم کند. یک واحد مسکونی ۳۹ متری در خیابان شمشیری با شرایط ویژه، یعنی ۲۵ میلیون تومان نقد و ۲۵ میلیون تومان رهن و ۴۵ میلیون تومان وام به بازار فروش عرضه شده است.
واحد مذکور به‌صورت تک واحد در طبقه اول و از پارکینگ بهره‌مند است.
از طرف دیگر در خیابان قزوین مالکی واحد نوساز ۳۶ متری خود را برای فروش با قیمت ۱۰۰ میلیون تومان به بازار معرفی کرده است.
ناگفته نماند که خریدار این واحد باید ۶۰ میلیون تومان را به طور نقدی، ۲۰ میلیون تومان را از طریق رهن و مابقی را در قالب وام ۲۰ میلیون تومانی تامین کند. همچنین ۹۰ میلیون تومان قیمت فروش یک واحد مسکونی ۴۱ متری در شهرک صادقیه واقع در نعمت‌آباد (جنوب تهران) تعیین شده است. علاوه براین فروشنده‌ای واحد ۳۵ متری ۱۲ سال ساخت خود را در خیابان خوش در محدوده هاشمی، ۹۰ میلیون تومان قیمت گذاری کرده است.
از سوی دیگر در خیابان محبوب مجاز (سینا) ۲ واحد مسکونی به متراژ‌های ۴۵ و ۳۵ متری با قیمت‌های ۹۵ میلیون و ۸۷ میلیون تومان به بازار برای فروش اعلام شده است. این دو واحد ۱۶ سال ساخت هستند.

ایران بها - , نقدینگی لازم برای خرید مسکن در تهران, قیمت فروش خانه در تهران, قیمت مسکن, پیش بینی قیمت مسکن, کاهش قیمت مسکن, کاهش قیمت مسکن در تهران, کاهش قیمت مسکن در سال آینده, کاهش قیمت مسکن در امسال, احتمال کاهش قیمت مسکن, تحلیل قیمت مسکن, تحلیل قیمت مسکن تهران, تحلیل قیمت مسکن در آینده, میانگین کاهش قیمت مسکن در تهران, پیش بینی قیمت مسکن در آینده, کاهش قیمت مسکن سال, کاهش قیمت مسکن پس از مذاکرات ژنو, دلیل عدم افزایش قیمت مسکن را می دانید؟!, روند قیمت مسکن, پیش‌بینی ثبات قیمت مسکن تا پایان بهار 93, آخرین قیمت مسکن در تهران, قیمت مسکن در تهران, تحلیل قیمت مسکن در بهار ۹۳, تحلیل قیمت مسکن بهار ۹۳, تحلیل قیمت مسکن در بهار 1393, تحلیل قیمت مسکن سال ۹۳, آینده قیمت مسکن, پیش بینی قیمت مسکن در سال 1393, فاز 2 هدفمندی و قیمت مسکن در سال 93

همچنین ببینید

معاملات مسکن قفل شد! افزایش قیمت رونق را پس زد

نایب رئیس اول اتحادیه املاک کشور از قفل شدن معاملات مسکن به دلیل قیمت‌های نامتعارف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *