خانه / ارز / دلار ارزان شد/ نتایج مذاکرات در بازار ارز ایران خودش را نشان داد

دلار ارزان شد/ نتایج مذاکرات در بازار ارز ایران خودش را نشان داد

ایران بها – هر دلار آمریکا امروز به قیمت ۳ هزار و ۲۴۰ تومان رسید. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قیمت دلار در بازار و در واکنش به نتایج مذاکرات هسته ای قدری کاهش پیدا کرد. پیش بینی می شود با رفع برخی تحریم ها و همچنین افزایش احتمال سریزشدن دلارهای نفتی به بازار، بازهم قیمت ها کاهش پیدا کند.
پیش از این مسعود نیلی اقتصاددان پیش بینی کرده بود با رفع تحریم ها بهای دلار در بازار آزاد حداقل تا مرز ۲ هزار و ۷۰۰ تومان کاهش یابد.

پیش بینی قیمت دلارX پیش بینی قیمت دلار در سالX پیش بینی قیمت دلار و طلا در سال ۹۲X پیش بینی قیمت دلار و طلا در سال ۹۳ پیش بینی قیمت دلارX پیش بینی قیمت دلار در سالX پیش بینی قیمت دلار و طلا در سال ۹۲X پیش بینی قیمت دلار و طلا در سال ۹۳ پیش بینی قیمت دلارX پیش بینی قیمت دلار در سالX پیش بینی قیمت دلار و طلا در سال ۹۲X پیش بینی قیمت دلار و طلا در سال ۹۳ پیش بینی قیمت دلارX پیش بینی قیمت دلار در سالX پیش بینی قیمت دلار و طلا در سال ۹۲X پیش بینی قیمت دلار و طلا در سال ۹۳ پیش بینی قیمت دلارX پیش بینی قیمت دلار در سالX پیش بینی قیمت دلار و طلا در سال ۹۲X پیش بینی قیمت دلار و طلا در سال ۹۳ پیش بینی قیمت دلارX پیش بینی قیمت دلار در سالX پیش بینی قیمت دلار و طلا در سال ۹۲X پیش بینی قیمت دلار و طلا در سال ۹۳

همچنین ببینید

دخل وخرج خانوار سالیانه ۲۳.۴ میلیون تومان شد

گزارش جدید از دخل وخرج خانوار/ هزینه سالیانه ۲۳.۴ میلیون تومان شد – مرکز آمار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.