پیج اینستاگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال سروش عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال تلگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادی
خانه / آخرین قیمت / دلیل کاهش قیمت طلا آمریکا بود؟

دلیل کاهش قیمت طلا آمریکا بود؟

ایران بها – در حالیکه تنش ها در اوکراین بار دیگر افزایش یافته اما برای طلا امروز با کاهش قابل توجهی مواجه شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رشد قابل توجه میزان خرده فروشی در آمریکا باعث افزایش امیدواری ها نسبت به روند رو به بهبود اقتصاد این کشور شده است. شاخص خرده فروشی در اقتصاد آمریکا در ماه مارس رشدی ۱٫۱ درصدی را تجربه کرد، چنین رشدی بیشترین میزان رشد بخش خرده فروشی از سپتامبر ۲۰۱۲ تاکنون محسوب می شود. رشد خرده فروشی در سه ماه نخست سال جاری میلادی به ترتیب منفی ۰٫۶ درصد، ۰٫۷ درصد و ۱٫۱ درصد بوده است و در ماه مارس سال گذشته میلادی نیز رشد میزان خرده فروشی معادل منفی ۰٫۶ درصد بوده و به همین خاطر رشد فعلی در ماه مارس به شدت مورد توجه قرار گرفته تا جایی که حتی اثرات آن بر دیگر بازارها از جمله بازار طلا نیز قابل مشاهده است.

ایران بها - دلیل کاهش قیمت طلاX دليل كاهش قيمت طلاX دلیل کاهش قیمت طلای جهانیX دلیل کاهش قیمت طلا جهانیX دلیل کاهش قیمت طلا در ایرانX دلیل کاهش قیمت طلا و سکهX دلیل کاهش قیمت طلا در جهانX علت کاهش قیمت طلاX دلایل کاهش قیمت طلاX علت کاهش قیمت طلای جهانیدیروز بهای طلا با ۲۴ دلار کاهش به ۱۳۰۲ دلار بر هر اونس رسید و این در حالی است که تنش های سیاسی در شرق اوکراین افزایش یافته و به همین خاطر انتظار می رفت که بهای طلا در واکنش به این تنش ها روندی صعودی به خود بگیرد. بهای طلا در نخستین ساعات کاری روز چهارشنبه نیز تا زیر ۱۳۰۰ دلار بر هر اونس کاهش یافته است.

همچنین ببینید

تورم افزایشی شد ، گرانی های بیشتر در راه است؟

نگاهی به آمارهای تورم تولید کننده در پایان سال ۹۶ نشان میدهد، با افزایش این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *