خانه / بین الملل / رئیس جمهور آمریکا : می توان مسئله هسته ای ایران را از طریق دیپلماسی حل کرد

رئیس جمهور آمریکا : می توان مسئله هسته ای ایران را از طریق دیپلماسی حل کرد

رئیس جمهور آمریکا ضمن اعتراف به ارسال نامه به رئیس جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد که می توان مسئله هسته ای ایران را از طریق دیپلماسی حل کرد.

باراک اوباما : نامه هایی را با رئیس جمهور ایران رد و بدل کرده ام

ایران بها - مذاکره ایران و امریکا, مذاکره 5+1, مذاکره ایران و آمریکا, مذاکرات جدید ایران و آمریکا, مذاکرات جدید ایران با 5+1, دور جدید مذاکرات ایران و 5+1, مذاکرات سازش, مذاکرات ایران و 5+1, مذاکرات هسته ای ایران, مذاکرات هسته ای, مذاکرات مجلس, مذاکرات ایران و آمریکا, مذاکرات 5+1, مذاکرات سعدآباد, مذاکره روحانی, مذاکره روحانی با امریکا, مذاکره روحانی با 5+1, مذاکره روحانی با اوباما, مذاکره ظریف با آمریکا به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایت آمریکایی “سیاتل پی آی” ، باراک اوباما رئیس جهور آمریکا گفت نحوه برخورد ما با موضوع سلاح های شیمیایی سوریه به ایران نشان می دهد که می توان مسئله هسته ایران را از طریق دیپلماسی حل کرد.

روحانی راه های حل دیپلماتیک هسته ای را می شناسد

ایران بها – در همین رابطه ، وی همچنین مدعی شد نامه هایی را با رئیس جمهور ایران رد و بدل کرده است اما گفتگوی مستقیمی با وی نداشته است.

رئیس جمهور آمریکا گفت ، رئیس جمهور ایران حسن روحانی پتانسیل های موجود برای حل دیپلماتیک مسئله هسته ای ایران را می شناسد.

همچنین ببینید

استقبال جهانی از اجرایی شدن برجام/ رویدادی تاریخی در دیپلماسی

شخصیت های سیاسی و مقامات کشورهای مختلف از اجرای برجام بعد از نشست مشترک ظریف …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.