خانه / بازار / روند کاهش قیمت گوشی موبایل ؟

روند کاهش قیمت گوشی موبایل ؟

ایران بها – رئیس اتحادیه تعمیرکنندگان و فروشندگان تلفن همراه اصفهان گفت: مدتی است قیمت تلفن همراه در سراشیبی قرار گرفته و همچنان این روند ادامه دارد.

به گزارش مشرق، مجید ساطعی با اشاره به وضعیت بازار موبایل اصفهان اظهار کرد: قیمت‌ها رو به کاهش است و پیش‌بینی می‌کنیم کاهش ادامه داشته باشد.

وی ادامه داد: مدتی است قیمت تلفن همراه در سراشیبی قرار گرفته و همچنان این روند ادامه دارد، البته قیمت تلفن همراه به قیمت دلار وابسته است و در صورت نوسان در قیمت دلار قیمت تلفن همراه نیز تغییر می‌کند.

رئیس اتحادیه تعمیرکنندگان و فروشندگان موبایل اصفهان در پاسخ به این‌که به نظر شما خریداران تلفن همراه برای خرید صبر داشته باشند یا خرید کنند، افزود: به نظر من خریداران باید خرید خود را انجام دهند چون زمان مناسبی است.

وی تصریح کرد: فکر می‌کنم وضعیت روبه بهبود باشد و تمام امید ما بر این است که وضعیت روز به روز بهتر شود.

* واردات گوشی باید همچون سال‌های ۸۲ تا ۸۵ باشد

وی با اشاره به این‌که سهم گوشی‌های تولید داخل در بازار موبایل کمتر از یک درصد است، تاکید کرد: امیدواریم مشکلات واردات هرچه زودتر برطرف شود تا شاهد رشد بیشتر بازار موبایل باشیم.

رئیس اتحادیه تعمیرکنندگان و فروشندگان موبایل اصفهان یادآور شد: واردات گوشی باید همچون سال‌های ۸۲ تا ۸۵ باشد، اما متاسفانه هنوز واردات در دست عده کمی است و باعث بروز مشکلات زیادی در بازار تلفن همراه شده است.

همچنین ببینید

اثر برجام بر تجارت چه خواهد بود؟

دنیای اقتصاد نوشت اثر فوری برجام بر تجارت خارجی ایران نمایان شد. شواهد جدید نشان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.