پیج اینستاگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال سروش عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال تلگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادی
خانه / بازار / روند کاهش قیمت گوشی موبایل ؟

روند کاهش قیمت گوشی موبایل ؟

ایران بها – رئیس اتحادیه تعمیرکنندگان و فروشندگان تلفن همراه اصفهان گفت: مدتی است قیمت تلفن همراه در سراشیبی قرار گرفته و همچنان این روند ادامه دارد.

به گزارش مشرق، مجید ساطعی با اشاره به وضعیت بازار موبایل اصفهان اظهار کرد: قیمت‌ها رو به کاهش است و پیش‌بینی می‌کنیم کاهش ادامه داشته باشد.

وی ادامه داد: مدتی است قیمت تلفن همراه در سراشیبی قرار گرفته و همچنان این روند ادامه دارد، البته قیمت تلفن همراه به قیمت دلار وابسته است و در صورت نوسان در قیمت دلار قیمت تلفن همراه نیز تغییر می‌کند.

رئیس اتحادیه تعمیرکنندگان و فروشندگان موبایل اصفهان در پاسخ به این‌که به نظر شما خریداران تلفن همراه برای خرید صبر داشته باشند یا خرید کنند، افزود: به نظر من خریداران باید خرید خود را انجام دهند چون زمان مناسبی است.

وی تصریح کرد: فکر می‌کنم وضعیت روبه بهبود باشد و تمام امید ما بر این است که وضعیت روز به روز بهتر شود.

* واردات گوشی باید همچون سال‌های ۸۲ تا ۸۵ باشد

وی با اشاره به این‌که سهم گوشی‌های تولید داخل در بازار موبایل کمتر از یک درصد است، تاکید کرد: امیدواریم مشکلات واردات هرچه زودتر برطرف شود تا شاهد رشد بیشتر بازار موبایل باشیم.

رئیس اتحادیه تعمیرکنندگان و فروشندگان موبایل اصفهان یادآور شد: واردات گوشی باید همچون سال‌های ۸۲ تا ۸۵ باشد، اما متاسفانه هنوز واردات در دست عده کمی است و باعث بروز مشکلات زیادی در بازار تلفن همراه شده است.

همچنین ببینید

میزان حقوق و دستمزد کارکنان دولت در سال ۹۷ + جزئیات

عضو شورای عالی حقوق و دستمزد جزئیات بررسی تعیین میزان حقوق کارکنان دولت در سال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.