پیج اینستاگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال سروش عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال تلگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادی
خانه / خبر / سبد کالایی دوم در سال ​آینده داده می شود

سبد کالایی دوم در سال ​آینده داده می شود

از آنجایی که برای توزیع سبد کالا در مرحله‌ دوم ۱۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار لازم است و این اعتبار هنوز تامین نشده احتمالا توزیع مرحله دوم سبد کالا در سال جاری منتفی است.

سبد کالایی دوم در سال ​آينده داده می شود

ایران بها - سبد کالایی دوم در سال ​آينده داده می شودیک مقام مسوول در وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعلام خبر بالا گفت: برآورد‌ها به نحوی بود که می‌توانستیم سبد کالا را به همان مشمولان تعیین شده در مرحله‌ی اول مجددا در مرحله‌ی دوم توزیع کنیم. وی ادامه داد: اما با تصمیم دولت مبنی بر این‌که مشمولان جدید سرپرستان خانواری که می‌توانستند سبد کالا بگیرند افزایش یافت لذا اگر قرار باشد تمام مشمولان در مرحله اول سبد کالایی خود را در مرحله دوم نیز دریافت کنند، دولت باید ۱۵۰۰ میلیارد تومان دیگر را به نیز وزارت صنعت، معدن و تجارت اختصاص دهد.

وی با اشاره به این‌که با توجه به این‌که هنوز تمام مشمولان در مرحله اول سبد خود را دریافت نکرده‌اند و اعتبار سبد کالا در مرحله‌ی دوم از سوی دولت تامین نشده، احتمال توزیع این سبد در سال آینده وجود دارد. این مقام مسوول در پایان گفت: در حال حاضر ۱۰ میلیون نفر سرپرست خانوار در مرحله‌ی اول سبد کالایی خود را دریافت کرده‌اند.

همچنین ببینید

کاهش نرخ سود بانکی و پایین آمدن تورم باعث رونق می شود؟

نرخ سود بالا تنها علت بروز تنگنای مالی نیست «اگر در بلندمدت نرخ تورم نقطه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *