پیج اینستاگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال سروش عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال تلگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادی
خانه / بورس / شاخص بورس ۴۸ هزار واحدی شد/ رکوردشکنی‌ها ادامه دارد

شاخص بورس ۴۸ هزار واحدی شد/ رکوردشکنی‌ها ادامه دارد

با آغاز معاملات امروز بورس تهران، شاخص کل بورس که امسال را از عدد ۳۸ هزار و ۴۰ واحد آغاز کرده بود، با رسیدن به عدد ۴۸ هزار و ۱۱۱ واحد، توانست در کمتر از سه ماه بازدهی ۲۶٫۴۷ درصدی را برای سهام‌داران به ارمغان آورد.

به گزارش مهر، شاخص بورس که امسال را از عدد ۳۸ هزار و ۴۰ واحد آغاز کرده بود با رسیدن به عدد ۴۸ هزار و ۱۱۱ واحد در ساعت ۹:۱۵ دقیقه امروز، توانست در کمتر از سه ماه، بازدهی ۲۶٫۴۷ درصدی را برای سهام داران به ارمغان آورد.

ایران بها - بورس, سازمان بورس و اوراق بهادار, بورس ایران, بورس تهران, بورس کالا, شرکت بورس و اوراق بهادار, رشد بورس, رشد بورس تهران, رشد بورس ایران شاخص کل بورس در ۱۰ دقیقه ابتدایی معاملات امروز بازار سهام، از مرز ۴۸ هزار واحد عبور کرد. شاخص بورس که امسال را از عدد ۳۸ هزار و ۴۰ واحد آغاز کرده بود با رسیدن به عدد ۴۸ هزار و ۱۱۱ واحد در ساعت ۹:۱۵ دقیقه امروز، توانست در کمتر از سه ماه، بازدهی ۲۶٫۴۷ درصدی را برای سهام داران به ارمغان آورد.

شاخص کل در دومین روز کاری سال ۹۲ از مرز ۳۹ هزار واحد عبور کرد و در ۱۴ فرورودین ماه، رکوردی دیگر را به ثبت رساند و از ۴۰ هزار واحد گذشت. این متغیر در ۱۸ فروردین ماه دوباره وارد ۳۹ هزار واحد شد، اما روند نزولی آن ادامه دار نشد و ۱۹ فروردین به کانال ۴۰ هزار واحد برگشت و روند صعودی را طی کرد. این نمایشگر وضعیت بازار، روز دوم اردیبهشت با تاثیر هلدینگ خلیج فارس، بزرگ ترین شرکت اصل چهل و چهاری و همچنینن نمادهای فولادی، وارد کانال ۴۱ هزار واحد شد.

شاخص در روز چهار اردیبهشت از ۴۲ هزار واحد گذشت و در هشتمین روز اردیبهشت ماه رقم ۴۳ هزار واحد را پشت سر گذاشت. این متغیر در دهم اردیبهشت ماه هم از ۴۴ هزار واحد و گذشت و در چهاردهمین روز اردیبهشت ماه، از ۴۵ هزار واحد گذشت.

این متغیر در ۲۳ اردیبهشت دوباره وارد کانال ۴۴ هزار واحد شد و در ۲۵ خرداد تا کانال ۴۳ هزار واحد پایین آمد، این متغیر در ۲۹ اردیبهشت ماه به ۴۲ هزار و ۷۹۵ واحد رسید، اما پس از ان توانست با نوسان هایی خود را بالا بکشد. به طوری که در ۳۰ اردیبهشت به ۴۳ هزار واحد و در ۶ خرداد به ۴۴ هزار واحد و در ۸ خرداد به ۴۵ هزار واحد برگشت. این متغیر روز ۲۵ خرداد از ۴۶ هزار و در روز ۲۷ خرداد از ۴۷ هزار واحد گذشت.

همچنین ببینید

بحران شدید در صندوق‌های بازنشستگی

بیکاری، افزایش جمعیت زیرخط فقر، بحران در ۱۸ صندوق‌ بازنشستگی و آسیب‌های اجتماعی چهار ابرچالش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *