پیج اینستاگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال سروش عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال تلگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادی
خانه / بورس / شاخص بورس ۵۰ هزار واحد را نیز فتح کرد

شاخص بورس ۵۰ هزار واحد را نیز فتح کرد

شاخص بورس که امسال را از عدد ۳۸ هزار و ۴۰ واحد آغاز کرده بود امروز با بازدهی ۳۱٫۵۲ درصدی برای اولین بار به نیمه هزار واحد رسید و رکورد جدیدی را در تاریخ بورس به ثبت رساند.

ایران بها – به گزارش مهر، شاخص بورس که امسال را از عدد ۳۸ هزار و ۴۰ واحد آغاز کرده بود با رسیدن به عدد ۵۰ هزار و ۲۹ واحد در ساعت ۹:۵۰ دقیقه امروز، توانست در هشتمین روز تابستان، بازدهی ۳۱٫۵۲درصدی را برای سهام داران به ارمغان آورد.

ایران بها,افزایش قیمت,کاهش قیمت,قیمت آهن,قیمت آهن آلات,قیمت تیر آهن,بورس کالا,بورس اوراق بهادار تهران, بورس ایرانشاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در معاملات امروز بازار سهام، از عدد ۵۰ هزار واحد عبور کرد. شاخص کل در دومین روز کاری سال ۹۲ از مرز ۳۹ هزار واحد عبور کرد و در ۱۴ فرورودین ماه، رکوردی دیگر را به ثبت رساند و از ۴۰ هزار واحد گذشت.

این متغیر در ۱۸ فروردین ماه دوباره وارد ۳۹ هزار واحد شد، اما روند نزولی آن ادامه دار نشد و ۱۹ فروردین به کانال ۴۰ هزار واحد برگشت و روند صعودی را طی کرد. این نمایشگر وضعیت بازار، روز دوم اردیبهشت با تاثیر هلدینگ خلیج فارس، بزرگ ترین شرکت اصل چهل و چهاری و همچنینن نمادهای فولادی، وارد کانال ۴۱ هزار واحد شد.

شاخص در روز چهار اردیبهشت از ۴۲ هزار واحد گذشت و در هشتمین روز اردیبهشت ماه رقم ۴۳ هزار واحد را پشت سر گذاشت. این متغیر در دهم اردیبهشت ماه هم از ۴۴ هزار واحد و گذشت و در چهاردهمین روز اردیبهشت ماه، از ۴۵ هزار واحد گذشت.

این متغیر در ۲۳ اردیبهشت دوباره وارد کانال ۴۴ هزار واحد شد و در ۲۵ خرداد تا کانال ۴۳ هزار واحد پایین آمد، این متغیر در ۲۹ اردیبهشت ماه به ۴۲ هزار و ۷۹۵ واحد رسید، اما پس از ان توانست با نوسان هایی خود را بالا بکشد. به طوری که در ۳۰ اردیبهشت به ۴۳ هزار واحد و در ۶ خرداد به ۴۴ هزار واحد و در ۸ خرداد به ۴۵ هزار واحد برگشت. این متغیر روز ۲۵ خرداد از ۴۶ هزار و در روز ۲۶ خرداد از ۴۷ هزار واحد گذشت. شاخص کل در روز ۲۷ خرداد از ۴۸ هزار واحد و در روز پنجم تیرماه از ۴۹ هزار واحد گذشت.

همچنین ببینید

بحران شدید در صندوق‌های بازنشستگی

بیکاری، افزایش جمعیت زیرخط فقر، بحران در ۱۸ صندوق‌ بازنشستگی و آسیب‌های اجتماعی چهار ابرچالش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *