پیج اینستاگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال سروش عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال تلگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادی
خانه / بورس / شاخص بورس ۵۲ هزار واحدی شد، رشد چشمگیر همچنان ادامه دارد

شاخص بورس ۵۲ هزار واحدی شد، رشد چشمگیر همچنان ادامه دارد

شاخص کل بورس در معاملات امروز بازار سهام با کسب بازدهی ۳۶٫۷۳ درصدی از عدد ۵۲ هزار واحد عبور کرد.

به گزارش مهر، شاخص کل بورس در معاملات امروز بازار سهام با کسب بازدهی ۳۶٫۷۳ درصدی از عدد ۵۲ هزار واحد عبور کرد تا رکورد دیگری را در تاریخ بورس به ثبت برساند.

بورس, سازمان بورس و اوراق بهادار, بورس ایران, بورس تهران, بورس کالا, شرکت بورس و اوراق بهادار, رشد بورس, رشد بورس تهران, رشد بورس ایران, ایران بها - بورسمتن نیوز – شاخص بورس ابتدای امسال را از عدد ۳۸ هزار و ۴۰ واحد آغاز کرد که امروز از مرز ۵۲ هزار واحد عبور کرد. معاملات بر روی سهام شرکت های صنایع پتروشیمی خلیج فارس، ملی مس، سرمایه گذاری غدیر، پالایش نفت تبریز، سرمایه گذاری امید، فولاد مبارکه و بانک پارسیان بیشترین تاثیر مثبت را بر روند شاخص داشت.

شاخص کل در دومین روز کاری سال ۹۲ از مرز ۳۹ هزار واحد عبور کرد و در ۱۴ فرورودین ماه، رکوردی دیگر را به ثبت رساند و از ۴۰ هزار واحد گذشت. این متغیر در ۱۸ فروردین ماه دوباره وارد ۳۹ هزار واحد شد، اما روند نزولی آن ادامه دار نشد و ۱۹ فروردین به کانال ۴۰ هزار واحد برگشت و روند صعودی را طی کرد.

این نمایشگر وضعیت بازار، روز دوم اردیبهشت با تاثیر هلدینگ خلیج فارس، بزرگ ترین شرکت اصل چهل و چهاری و همچنینن نمادهای فولادی، وارد کانال ۴۱ هزار واحد شد.

شاخص در روز چهار اردیبهشت از ۴۲ هزار واحد گذشت و در هشتمین روز اردیبهشت ماه رقم ۴۳ هزار واحد را پشت سر گذاشت. این متغیر در دهم اردیبهشت ماه هم از ۴۴ هزار واحد و گذشت و در چهاردهمین روز اردیبهشت ماه، از ۴۵ هزار واحد گذشت. شاخص روز ۲۵ خرداد از ۴۶ هزار و در روز ۲۶ خرداد از ۴۷ هزار واحد گذشت.

شاخص کل در ۲۷ خرداد از ۴۸ هزار واحد و در روز پنجم تیرماه از ۴۹ هزار واحد گذشت. صبح روز هشتم تیرماه نیز این متغیر بازار سهام از ۵۰ هزار واحد گذشت و روز بعد از آن، از عدد ۵۱ هزار واحد گذشت.

همچنین ببینید

بحران شدید در صندوق‌های بازنشستگی

بیکاری، افزایش جمعیت زیرخط فقر، بحران در ۱۸ صندوق‌ بازنشستگی و آسیب‌های اجتماعی چهار ابرچالش …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.