خانه / خبر / شاخص بورس ۵۴ هزار واحدی شد/ ثبت ۲ رکورد جدید در یک روز

شاخص بورس ۵۴ هزار واحدی شد/ ثبت ۲ رکورد جدید در یک روز

شاخص کل بورس در پی معاملات امروز بازار سهام از مرز ۵۳ هزار واحد عبور کرد و ساعتی بعد مرز ۵۴ هزار واحد را پشت سرگذاشت و دو رکورد جدید در یک روز برای بورس به ارمغان آورد.

ایران بها – به گزارش خبرنگار مهر، شاخص کل بورس امروز در پی معاملات بازار سهام از مرز ۵۳ هزار واحد عبور کرد و ساعتی بعد از ۵۴ هزار واحد نیز گذشت و دو رکورد جدید در تاریخ بورس به ثبت رساند.  در حال حاضر شاخص کل بورس ۵۴ هزار و ۴۲ واحد است و ثبت دو رکورد در تاریخ بورس در یک روز بی نظیر است.

انتشار اخبار امید بخش به بازار سرمایه از جمله احتمال کاهش یا لغو تحریم ها و تاثیر آن بر صنعت پتروشیمی، سهام شرکت های پتروشیمی بورسی را تحت تاثیر قرار داده است.

بورس, سازمان بورس و اوراق بهادار, بورس ایران, بورس تهران, بورس کالا, شرکت بورس و اوراق بهادار, رشد بورس, رشد بورس تهران, رشد بورس ایران, ایران بها - بورسشاخص بورس ابتدای امسال را از عدد ۳۸ هزار و ۴۰ واحد آغاز کرد. شاخص کل در دومین روز کاری سال ۹۲ از مرز ۳۹ هزار واحد عبور کرد و در ۱۴ فرورودین ماه، رکوردی دیگر را به ثبت رساند و از ۴۰ هزار واحد گذشت. این متغیر در ۱۸ فروردین ماه دوباره وارد ۳۹ هزار واحد شد، اما روند نزولی آن ادامه دار نشد و ۱۹ فروردین به کانال ۴۰ هزار واحد برگشت و روند صعودی را طی کرد.

این نمایشگر وضعیت بازار، روز دوم اردیبهشت با تاثیر هلدینگ خلیج فارس، بزرگ ترین شرکت اصل چهل و چهاری و همچنینن نمادهای فولادی، وارد کانال ۴۱ هزار واحد شد.

شاخص در روز چهار اردیبهشت از ۴۲ هزار واحد گذشت و در هشتمین روز اردیبهشت ماه رقم ۴۳ هزار واحد را پشت سر گذاشت. این متغیر در دهم اردیبهشت ماه هم از ۴۴ هزار واحد و گذشت و در چهاردهمین روز اردیبهشت ماه، از ۴۵ هزار واحد گذشت. شاخص روز ۲۵ خرداد از ۴۶ هزار و در روز ۲۶ خرداد از ۴۷ هزار واحد گذشت.

شاخص کل در ۲۷ خرداد از ۴۸ هزار واحد و در روز پنجم تیرماه از ۴۹ هزار واحد گذشت. صبح روز هشتم تیرماه نیز این متغیر بازار سهام از ۵۰ هزار واحد گذشت و روز بعد از آن، از عدد ۵۱ هزار واحد گذشت. همچنین شاخص کل بورس که نمایانگر وضعیت بورس است در تاریخ ۱۰ تیرماه از مرز ۵۲ هزار واحد گذشت.

همچنین ببینید

با پول بابک زنجانی چه‌کارهایی می‌توان کرد؟

با پول مورد ادعاییِ زنجانی می‌توان یک سال کشور را اداره کرد یا دو سال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.