پیج اینستاگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال سروش عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال تلگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادی
خانه / بورس / شاخص کل بورس در یک قدمی ۴۹ هزار واحد

شاخص کل بورس در یک قدمی ۴۹ هزار واحد

شاخص کل بورس تهران امروز سه شنبه در پی رکوردشکنی های چند روز اخیر، با روندی افزایشی در یک قدمی ۴۹ هزار واحد قرار گرفت.

به گزارش مهر، در پايان معاملات تالارهاي بورس اوراق بهادار تعداد يکهزارو ۸۹۶ ميليون و ۹۲۱ هزار سهم به ارزش بيش از ۶ هزارو ۲۷۱ ميليارد ريال در ۵۲ هزار و ۱۲۴ دفعه مورد معامله قرار گرفت.

ایران بها,افزایش قیمت,کاهش قیمت,قیمت آهن,قیمت آهن آلات,قیمت تیر آهن,بورس کالا,بورس اوراق بهادار تهران,  بورس ایرانشاخص کل بورس امروز با  ۵۷۹ واحد افزايش  به رقم  ۴۸ هزارو ۷۸۳۳ واحد رسيد.  شاخص بازار اول با يک ۷۱۸  واحد افزايش به رقم ۳۷ هزارو ۹۷۴ واحد بالغ گرديد و شاخص بازار دوم با ۳۵۹ واحد  کاهش، عدد ۸۵ هزارو ۴۸۳ واحد را تجربه کرد.

شاخص کل در دومین روز کاری سال ۹۲ از مرز ۳۹ هزار واحد عبور کرد و در ۱۴ فرورودین ماه، رکوردی دیگر را به ثبت رساند و از ۴۰ هزار واحد گذشت. این متغیر در ۱۸ فروردین ماه دوباره وارد ۳۹ هزار واحد شد، اما روند نزولی آن ادامه دار نشد و ۱۹ فروردین به کانال ۴۰ هزار واحد برگشت و روند صعودی را طی کرد. این نمایشگر وضعیت بازار، روز دوم اردیبهشت با تاثیر هلدینگ خلیج فارس، بزرگ ترین شرکت اصل چهل و چهاری و همچنینن نمادهای فولادی، وارد کانال ۴۱ هزار واحد شد.

شاخص در روز چهار اردیبهشت از ۴۲ هزار واحد گذشت و در هشتمین روز اردیبهشت ماه رقم ۴۳ هزار واحد را پشت سر گذاشت. این متغیر در دهم اردیبهشت ماه هم از ۴۴ هزار واحد و گذشت و در چهاردهمین روز اردیبهشت ماه، از ۴۵ هزار واحد گذشت.

این متغیر در ۲۳ اردیبهشت دوباره وارد کانال ۴۴ هزار واحد شد و در ۲۵ خرداد تا کانال ۴۳ هزار واحد پایین آمد، این متغیر در ۲۹ اردیبهشت ماه به ۴۲ هزار و ۷۹۵ واحد رسید، اما پس از ان توانست با نوسان هایی خود را بالا بکشد. به طوری که در ۳۰ اردیبهشت به ۴۳ هزار واحد و در ۶ خرداد به ۴۴ هزار واحد و در ۸ خرداد به ۴۵ هزار واحد برگشت. این متغیر روز ۲۵ خرداد از ۴۶ هزار و در روز ۲۷ خرداد از ۴۷ هزار واحد گذشت.

همچنین ببینید

بحران شدید در صندوق‌های بازنشستگی

بیکاری، افزایش جمعیت زیرخط فقر، بحران در ۱۸ صندوق‌ بازنشستگی و آسیب‌های اجتماعی چهار ابرچالش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *