خانه / پیش بینی / طلا بخریم یا نخریم ؟ پیش بینی روند کاهشی قیمت طلا

طلا بخریم یا نخریم ؟ پیش بینی روند کاهشی قیمت طلا

بسیاری از پیش بینی های مراکز مطالعاتی و پژوهشی غرب معتقدند قیمت طلا به زودی روند کاهشی و ثابتی در جهان را دنبال خواهد کرد .

 پیش بینی روند کاهشی قیمت طلا

طلا بخریم یا نخریم, طلا بخريم يا نخريم, طلا بخريم يا بفروشيم, طلا بخريم يا دلار, طلا بخريم يا نه؟, طلا بخریم یا نه, طلا بخریم یا بفروشیم, پیش بینی قیمت طلا در این هفته, پیش بینی قیمت طلا در ایران, پیش بینی قیمت طلا در سال 92, پیش بینی قیمت طلا در هفته آینده, پیش بینی قیمت طلا در آینده, پیش بینی قیمت طلا در بازار ایران, پیش بینی قیمت طلا کیتکو, پیش بینی قیمت طلا در شهریور 92, پیش بینی قیمت طلای جهانی, طلا بخریم یا نخریم ؟ پیش بینی روند کاهشی قیمت طلا - ایران بهاآیا الان وقت مناسبی برای خرید طلا است ؟ آیا خرید طلا همچنان سودآوری مطلوبی دارد؟ آیا طلا در مقابل فجایعی همچون تورم و آشوب می تواند دارایی مطمئنی باشد؟ نتایج تجزیه و تحلیلی که سال گذشته کارشناسان دانشکده کسب و کار لندن بر روی بازدهی طلا انجام دادند نشان میدهد طلا اغلب قادر به محافظت از ارزش دارایی در برابر تورم نیست.برای نمونه طلا بین سالهای ۱۹۸۰ و ۲۰۰۱ ، سه چهارم از ارزش واقعی خود را از دست داده است . این تحقیق نشان میدهد ” طلا نقش بالقوه ای در پرتفوی سرمایه گذار ریسک گریزی که در مورد تورم نگران است بازی میکند .با این حال این گزینه یک جریان درآمدی را فراهم نمیکند و بازده واقعی کمی را در درازمدت برای سرمایه گذار به همراه دارد.”

طلا بخریم یا نخریم ؟

ایران بها – گفتنی است فقدان درآمد یکی از دلایل کلیدی است که بسیاری از تحلیلگران به آن استناد میکنند ، آنها استدلال میکنند : چشم دوختن سرمایه گذاران به تغییرات قیمت به معنای آن است که طلا اساسا نوعی سودطلبی است ، نه سرمایه گذاری .

از سوی دیگر بازدهی دارایی های دیگر در حال افزایش است در حالی که بازدهی طلا منفی است ؛ فکر میکنم بیشتر احتمال دارد این فلز در روزهای باقی مانده امسال روی محدوده ۱۲۵۰تا ۱۳۵۰ بچرخد.”

منبع : سایت طلا

همچنین ببینید

نرخ ارز به سمت بالا تک نرخی می شود؟

یک اقتصاددان معتقد است: در حال حاضر یکی از بخش‌های مهمی که در کشور باید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.