پیج اینستاگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال سروش عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال تلگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادی
خانه / خبر / طلا را فقط برای مصرف بخرید نه کسب درآمد

طلا را فقط برای مصرف بخرید نه کسب درآمد

رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر ضمن پیش بینی تثبیت قیمت طلا در سه ماه آینده به مردم توصیه کرد طلا را برای مصرف خریداری کنند نه برای سرمایه گذاری.

طلا را فقط برای مصرف بخرید نه کسب درآمد

طلا را فقط برای مصرف بخرید نه کسب درآمد, تثبیت قیمت طلا تا سه ماه آینده, کاهش قیمت طلا, پیش بینی قیمت طلا در این هفته, پیش بینی قیمت طلا در ایران, پیش بینی قیمت طلا در سال 92, پیش بینی قیمت طلا در هفته آینده, پیش بینی قیمت طلا در آینده, پیش بینی قیمت طلا در بازار ایران, پیش بینی قیمت طلا کیتکو, پیش بینی قیمت طلای جهانی, پیش بینی قیمت طلا در دی ماه 92محمد کشتی آرای گفت: قیمت طلا از ابتدای سال جاری کاهش ۳۸ درصدی را تجربه کرده است و پیش بینی می شود تا سه ماه آینده قیمت طلا در رقم های کنونی تثبیت شود.

ایران بها – رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهرضمن پیش بینی تثبیت قیمت طلا در سه ماه آینده، به مردم توصیه کرد طلا را برای مصرف خریداری کنند و نه برای سرمایه گذاری و کسب سود.

تثبیت قیمت طلا تا سه ماه آینده

وی افزود: با توجه به اینکه روزهای پایانی سال میلادی است و معمولا در روزهای پایانی سال میلادی نوسانات قیمت طلا در بازارهای جهانی رخ می دهد و همین نوسانات به بازار داخل هم منتقل می شود؛ طبیعی است که قیمتها در بازار داخل دچار نوسان شود منتها نوسانات به صورت التهابی و شوک نخواهد بود.

رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر گفت: سرمایه گذاری بر روی طلا و سکه در حال حاضر صرفه اقتصادی ندارد و بهتر است سرمایه گذاران به سمت سرمایه گذاری دربازارهایی مثل سهام، اوراق مشارکت و بانکها بروند.

همچنین ببینید

با پول بابک زنجانی چه‌کارهایی می‌توان کرد؟

با پول مورد ادعاییِ زنجانی می‌توان یک سال کشور را اداره کرد یا دو سال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.