پیج اینستاگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال سروش عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال تلگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادی
خانه / خودرو / قیمت جدید پژو ۲۰۶ این هفته نهایی می‌شود

قیمت جدید پژو ۲۰۶ این هفته نهایی می‌شود

ایران بها – قیمت جدید پژو ۲۰۶ این هفته نهایی می‌شود/ جزئیات توافق جدید شورای رقابت با خودروسازان – رئیس شورای رقابت با بیان اینکه در هفته جاری قیمت نهایی پژو ۲۰۶ توسط شورا اعلام می شود، گفت: اعتراضات خودروسازان در شورای رقابت در دست بررسی است.

رضا شیوا در گفتگو با مهر با اعلام اینکه قرار نیست شورای رقابت جلسه ای در مورد قیمت‌گذاری پژو ۲۰۶ با خودروسازان برگزار کند، خاطرنشان کرد: قیمت‌های سایر خودروهایی که شورای رقابت اعلام کرده است، نهایی و هیچگونه تغییری نخواهد کرد.

قیمت جدید پژو 206 این هفته نهایی می‌شود/ جزئیات توافق جدید شورای رقابت با خودروسازان رئیس شورای رقابت با بیان انکه قیمت نهایی پژو ۲۰۶ هم اکنون توسط کارشناسان شورا در دست بررسی است، افزود: این هفته قیمت نهایی پژو ۲۰۶ توسط شورای رقابت اعلام می شود.

وی از بررسی اعتراضات خودروسازان در شورای رقابت خبرداد و عنوان کرد: کارشناسان شورای رقابت و خودروسازان در این زمینه ها با یکدیگر جلساتی را برگزار می کنند.

شیوا با تاکید بر اینکه کارسناسان شورا و خودروسازان در مورد قیمت پایه ثابت پژو ۲۰۶ به توافق رسیده اند، گفت: شورا با توجه به الزامات قانونی در مورد تبدیل یورو ۲ به یورو ۴ و نصب کیسه هوا توسط خودروسازان بررسی های لازم را صورت خواهد داد

همچنین ببینید

فروش قسطی خودروسازان با سود مشارکت بالا

دنیای اقتصاد نوشت:ماه رمضان در حالی به نیمه دوم خود رسیده که بازار خودرو همچنان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.