خانه / آخرین قیمت / قیمت مسکن در شهر جدید اندیشه چند؟

قیمت مسکن در شهر جدید اندیشه چند؟

ایران بها – مدیرعامل شهر جدید اندیشه از آغاز جلسات برای اخذ مصوبات افزایش تعداد شهرهای جدید خبر داد و گفت: در آینده باید در شهرهای جدید مکان‌یابی‌های مناسبی صورت گیرد.

محمد آئینی در پاسخ به این سوال که آیا جلسات افزایش تعداد شهرهای جدید در سال جاری آغاز شده است، گفت: با توجه به افزایش جمعیت کشور و اسکان آنها، شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید به فکر مکان‌یابی شهرهای جدید است تا مصوبات آن را از شورای عالی معماری و شهرسازی اخذ کند.

وی اضافه کرد: این افزایش تعداد شهرهای جدید متناسب با رشد جمعیت می‌‌تواند مثمر ثمر باشد.

فضا برای اسکان جمعیت در درون تمام شهرهای جدید وجود ندارد

آئینی در پاسخ به این سوال که آیا افزایش تعداد شهرهای جدید می‌تواند مفید باشد و آیا شهرهای جدید در جذب جمعیت موفق بوده‌اند تاکید کرد: ما برای اسکان جمعیت در شهرهای جدید باید از ظرفیت و فضای درون شهرها استفاده کنیم ولی در همه شهرها این فضا وجود ندارد.

مدیرعامل شهر جدید اندیشه افزود: به هر حال باید یک فضای جدید را فراهم کنیم که این هم یک سیاست است و اسکان جمعیت در قالب سیاست دولت انجام شود که به نظر می‌رسد با یک فاصله مناسب از شهرهای مادر ایجاد شهرهای جدید لازم است.

آئینی در پاسخ به این سوال که قیمت مسکن در حال حاضر در اندیشه چه میزان است گفت: قیمت مسکن در شهر اندیشه از ۱٫۵ میلیون تومان تا ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

وی در خصوص پیش‌بینی بازار مسکن و سیاست‌های دولت برای رونق دادن به بخش مسکن نیز گفت: منتظر ابلاغ سیاست‌های دولت هستیم، به نظر می‌رسد که کنترل تورم یک اصل است ولی از یک سو هم اگر تورم کنترل شود به بیکاری دامن می‌زند، بنابراین باید فضایی ایجاد کرد که عرضه مسکن افزایش یابد.

وی گفت: تا پایان سال جاری تمام واحد‌های مسکونی مهر در اندیشه به پایان می‌رسد.

همچنین ببینید

خروج از ركود از رهگذر رونق بازار مسكن!؟

اين روزها مرتبا در مصاحبه هاي سياستگذاران بخش مسكن ميخوانيم و ميشنويم كه اگر بخش …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.