پیج اینستاگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال سروش عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال تلگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادی
خانه / بازار / لیست اجاره واحدهای تجاری پایتخت

لیست اجاره واحدهای تجاری پایتخت

ایران بها – اجاره ماهانه نیم‌میلیارد تومان در تهران/لیست اجاره واحدهای تجاری پایتخت – یکی از گران‌ترین ساختمان‌های اداری برای رهن و اجاره در محله جردن با اجاره ماهانه ۵۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده که این مبلغ معادل ۱۶ میلیارد و ۶۶۶ میلیون تومان رهن کامل است.

به منظور صرفه‌جویی در پرداخت هزینه اجاره واحدهای اداری، برخی از مالکان این واحدها، ملک خود را به صورت همزمان در قالب اتاق‌های مجزا به مشاغل مرتبط با هم اجاره می‌دهند، به طوری که برخی از افراد که نیاز به فضای کاری گسترده‌ای ندارند می‌توانند با اجاره یک اتاق اداری در پرداخت مبلغ اجاره صرفه‌جویی کنند.

اتاقی ۱۵متری در گیشا با ودیعه پنج میلیون تومان و اجاره ماهانه ۸۰۰ هزار تومان اجاره داده می‌شود که این اتاقی ۱۵متری از یک واحد ۱۱۰متری است؛ همچنین ۱۵ متر از یک واحد ۵۶‌متری به صورت سه روز در هفته به پزشكان و وكلا اجاره داده می‌شود.

واحدی ۸۰متری نیز در هفت‌حوض نارمک با پنج میلیون تومان ودیعه و اجاره ماهانه دو میلیون و ۴۵۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

البته میزان مبلغ اجاره اتاق‌های اداری، همچون واحدهای مسکونی در مناطق مختلف تهران متفاوت است. علاوه برمحله و موقعیت ملک، مواردی نظیر دارا بودن مبلمان اداری شیک، موکت یا پارکت بودن و زیبایی ظاهری اتاق و از همه مهمتر اتصال به خطوط پرسرعت اینترنت و نیز دارا بودن تلویزیون ال‌سی‌دی، داشتن کامپیوتر و همچنین دارا بودن پارکینگ و حتی چشم‌انداز زیبا از جمله مواردی است که در تعیین اجاره‌‌بهای اتاق‌های اداری نقش موثری دارد.

اما بیشتر مالکان ساختمان‌های اداری را به صورت یکجا اجاره می‌دهند، ساختمانی اداری درجردن دارای دو واحد ۳۵۰متری و ۲۳ واحد ۱۳۰متری به همراه ۷۰ متر پارکینگ با اجاره ماهانه ۵۰۰ میلیون تومان اجاره داده می‌شود که این مبلغ معادل رهن کامل ۱۶ میلیارد و ۶۶۶ میلیون تومان است.

همچنین ببینید

تورم افزایشی شد ، گرانی های بیشتر در راه است؟

نگاهی به آمارهای تورم تولید کننده در پایان سال ۹۶ نشان میدهد، با افزایش این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *