خانه / آخرین قیمت / لیست قیمت مسکن در مناطق مختلف تهران

لیست قیمت مسکن در مناطق مختلف تهران

ایران بها – ستون امروز نبض بازار تعدادی از ارزان‌ترین واحدهای مسکونی را در مناطق مختلف مورد بررسی قرار داده است که بدین شرح است:
در خیابان شهرزیبا یک واحد مسکونی نوساز به متراژ ۱۱۰ متر مربع، متری ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است، اما برآورد کارشناس فایل‌کننده در سامانه نشان می‌دهد که قیمت واحد مذکور باید بین ۴ میلیون و ۷۶۵ هزار تا ۵ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان باشد.
از سوی دیگر ۹ میلیون تومان به عنوان  قیمت هر مترمربع یک واحد ۱۸۹ متری در خیابان آصف تعیین شده است، اما ۱۲ میلیون و ۴۹۰ هزار تا ۱۶ میلیون و ۴۳۵ هزار تومان بازه قیمتی چنین واحدی اعلام شده است.
علاوه براین در خیابان آیت‌الله کاشانی مالکی واحد ۱۰۳ متری ۳ سال ساخت خود را متری ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری کرده است، در حالی که ارزش هر متر چنین واحدی بین ۴ میلیون و ۷۶۵ هزار تا ۵ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان از نظر کارشناس تعیین شده است.
همچنین واحدی به متراژ ۹۰ متر، ۵ سال ساخت در خیابان ازگل متری ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به بازار فروش عرضه شده است. قیمت هر مترمربع واحدهای مشابه طبق گفته کارشناس مسکن، بین ۶ میلیون و ۳۴۴ هزار تا ۷ میلیون و ۵۵۷ هزار تومان محاسبه می‌شود.

ایران بها - لیست قیمت مسکن در مناطق مختلف تهران  ارزان‌ترین واحدهای مسکونی را در مناطق مختلف

همچنین ببینید

خروج از ركود از رهگذر رونق بازار مسكن!؟

اين روزها مرتبا در مصاحبه هاي سياستگذاران بخش مسكن ميخوانيم و ميشنويم كه اگر بخش …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.