پیج اینستاگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال سروش عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال تلگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادی
خانه / بازار / مسکن گران می شود یا ارزان؟ آرامش قبل از طوفان بازار مسکن ؟

مسکن گران می شود یا ارزان؟ آرامش قبل از طوفان بازار مسکن ؟

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: این روزها بازار مسکن در آرامش خاصی به سر می برد اما به نظرمی رسد که این آرامش قبل از طوفان افزایش قیمت‌ها است.
آرامش قبل از طوفان بازار مسکنبه گزارش خبرنگار حوزه راه و شهرسازی گروه اقتصاد باشگاه خبرنگاران؛ این روزها بازار مسکن همزمان با ماه رمضان کمی آرام شده اما این آرامش قبل از طوفان است به طوری که بسیاری از مالکان منتظر هستند تا با تمام شدن این ماه قیمت‌های واقعی اجاره را به نمایش بگذارند.

حسام عقبایی رییس اتحادیه املاک کشوری با اشاره به اینکه در حال حاضر بازار مسکن با توجه به ماه رمضان کمی با رکود مواجه شده است، گفت: در حال حاضر در برخی از مناطق کلان شهرها از جمله تهران قیمت اجاره ۱۰ درصد افزایش یافته است .

این در حالی است که به گفته بسیاری از مشاروان املاک، قیمت اجاره بیش از ۳۰ درصد رشد داشته است.

براساس این گزارش؛ واحدی ۶۴ متری واقع در خیابان مولوی ۳۰ میلیون تومان تومان رهن کامل گذاشته شده است.

همچنین واحدی ۱۰۰ متری واقع در وحدت اسلامی ۲۰ میلیون تومان ودیعه و ماهانه ۴۰۰ هزار تومان اجاره گذاشته شده است.

براساس این گزارش، واحدی ۲۷۵ متری واقع در منطقه نیاوران محدوده مژده الفت ۳۰۰ میلیون تومان ودیعه و ماهانه ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اجاره گذاشته شده است.

همچنین واحدی ۲۳۲ متری واقع در منطقه زعفرانیه محدوده سه راه فلاحی ۳۰۰ میلیون تومان ودیعه و ماهانه ۵۰۰ هزار تومان اجاره گذاشته شده است.

از سوی دیگر واحدی ۳۰۶ متری واقع در منطقه الهیه محدوده گلنار ۳۰۰ میلیون تومان ودیعه و ماهانه ۱۳ میلیون تومان اجاره گذاشته شد

همچنین ببینید

تورم تک رقمی در کنار افزایش شدید قیمت مسکن!

رفته بودم از خودپردازی پول بگیرم فردی گفت نمی‌دانید امروز چه سودی کردم. هیجان‌زده بود. …