پیج اینستاگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال سروش عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال تلگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادی
خانه / خبر / نرخ سود بانکی بررسی نشد

نرخ سود بانکی بررسی نشد

سومین جلسه شورای پول و اعتبار در دولت تدبیر وامید بدون بررسی نرخ سود بانکی در بانک مرکزی برگزار شد و گزارش تحولات اقتصاد کلان، مباحث مربوط به تامین مالی طرح مسکن مهر از محل منابع بانک مرکزی و آثار پولی و اقتصادی آن در دستور کار قرار گرفت.

طرح تامین مالی مسکن مهر در شورای پول و اعتبار

ایران بها - طرح تامین مالی مسکن مهر در شورای پول و اعتبار, نرخ سود بانکی بررسی نشد به گزارش خبرنگار مهر، یکهزار و یکصد وشصت و هفتمین جلسه شورای پول و اعتبار و سومین جلسه این شورا در دولت تدبیر و امید عصر دیروز سه شنبه در محل بانک مرکزی به ریاست رئیس کل بانک مرکزی برگزار شد.

نرخ سود بانکی بررسی نشد

ایران بها – در این جلسه بخش دوم گزارش تحولات اقتصاد کلان، مباحث مربوط به تامین مالی طرح مسکن مهر از محل منابع بانک مرکزی و آثار پولی و اقتصادی آن مطرح و در خصوص ابعاد آن بحث و تبادل نظر گردید و ادامه گزارش مذکور در جلسه آتی این شورا مطرح خواهد شد.

در این جلسه موضوع نرخ سود بانکی مطرح نشد، این در حالی است که علی طیب نیا وزیر اقتصاد صبح دیروز به خبرنگاران اعلام کرد که نرخ سود بانکی در سومین جلسه شورای پول و اعتبار مورد بحث و بررسی قرار نخواهد گرفت.

ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی نیر دیروز در جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس حاضر شد و اعلام کرد که تغییر نرخ سود بانکی در دستور کار نیست و  قرار است نرخ اوراق مشارکت افزایش یابد.

همچنین ببینید

کاهش نرخ سود بانکی و پایین آمدن تورم باعث رونق می شود؟

نرخ سود بالا تنها علت بروز تنگنای مالی نیست «اگر در بلندمدت نرخ تورم نقطه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *