پیج اینستاگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال سروش عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال تلگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادی
خانه / خودرو / همکاری با پژو و استراتژی جدید ایران

همکاری با پژو و استراتژی جدید ایران

ایران بها – وزیر صنعت، معدن و تجارت از استراتژی جدید ایران در همکاری با پژو فرانسه خبرداد و گفت: باید صادرات محصولات تولیدی در دستور کار قرار گیرد.

ایران بها - همکاری با پژو و استراتژی جدید ایران به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا نعمت زاده در حاشیه همایش سرمایه گذاری ایران و فرانسه در جمع خبرنگاران در خصوص فعالیت مشترک ایران با پژو فرانسه گفت: ایران حاضر نیست تا به روال گذشته همکاری خود را با پژو ادامه دهد، چراکه این شرکت در تحریم ها، ایران را تنها گذاشت و بنابراین رفتار گذشته خود را باید به نحوی جبران کند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: بر اساس استراتژی جدید برای همکاری خودروسازان ایرانی با فرانسوی، تاکید بر صادرات محصولات تولیدی است و البته سهم ایران نیز باید از این صادرات بالاتر از گذشته باشد.

وی تصریح کرد: هم اکنون به خاطر مسائل تحریم حجم روابط تجاری دو کشور کمتر از ۲۴۰ میلیون دلار است که باید در اثر گسترش روابط به ۵ میلیارد دلار برسد.

نعمت زاده همچنین از حضور هیات های تجاری از کشورهای دیگر خبرداد.

همچنین ببینید

فروش قسطی خودروسازان با سود مشارکت بالا

دنیای اقتصاد نوشت:ماه رمضان در حالی به نیمه دوم خود رسیده که بازار خودرو همچنان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.