پیج اینستاگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال سروش عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال تلگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادی
خانه / آخرین قیمت / واکنش بساز و بفروش ها به افزایش وام مسکن

واکنش بساز و بفروش ها به افزایش وام مسکن

ایران بها – عده‌ای از فروشنده‌ها در بازار فروش واحدهای مسکونی با وجود اینکه مبلغ وام خرید مسکن افزایش یافته است، قیمت از پیش تعیین شده فروش واحدهای خود را تغییر ندادند؛ بلکه با فروش شرایطی قصد دارند هرچه سریع‌تر واحدشان را به‌فروش برسانند. برای مثال مالکی اظهار کرده است: واحد ۸۲ متری خود را با شرایط پرداخت عالی و ویژه یکساله تحویل می‌دهد.

بی‌تفاوتی فروشنده‌ها به وام مسکن

همچنین فروشنده‌ای در خیابان دبستان واحد ۷۷ متری خود را که از آسانسور و انباری برخوردار است، با قیمت متری ۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان به بازار فروش عرضه کرده است. این واحد ۷ سال ساخت است و مالک تاکید کرده که واحدش را زیرِ زیر قیمت، ارزش‌گذاری کرده است. علاوه براین، یکی دیگر از واحدهای مسکونی که به نقل از واسطه فروش زیر قیمت به خریدار تحویل داده می‌شود، واحدی ۸۳ متری ۶ سال ساخت در بلوار پروین است که قیمت فروش آن۲۵۵ میلیون تومان اعلام شده است. از طرف دیگر در خیابان جنت آباد واحد نوسازی به متراژ ۶۷ متر مربع با کلیه امکانات به‌دلیل پول لازم بودن مالک متری ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان برای فروش پیشنهاد شده است.

واکنش بساز و بفروش ها به افزایش وام مسکن

ایران بها - واکنش بساز و بفروش ها به افزایش وام مسکن

همچنین ببینید

تورم افزایشی شد ، گرانی های بیشتر در راه است؟

نگاهی به آمارهای تورم تولید کننده در پایان سال ۹۶ نشان میدهد، با افزایش این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *