خانه / خبر / پوشش بیمه مستمری زنان خانه دار چیست؟

پوشش بیمه مستمری زنان خانه دار چیست؟

بیمه ملت در جشنواره پاییزه خود که از اول مهرماه تا پایان آذرماه ۹۲ برگزار می شود، طرح «مستمری زنان خانه دار» را معرفی می کند.

مستمری مادام العمر برای زنان تحت پوشش بیمه “مستمری زنان خانه دار”

ﺑﻴﻤﻪ ﻧﺎﻣﻪ «مستمری ﺯﻧﺎﻥ ﺧﺎﻧﻪ ﺩﺍﺭ» همه ﺑﺎﻧﻮﺍﻥ ﻭ ﺩﺧﺘﺮﺍﻥ ﺍﻳﺮﺍﻧﻰ را پوشش می دهد اما برای ارج گذاشتن به قشر وسیعی از بانوان ایرانی به نام بیمه مستمری زنان خانه دار مزین شده است.

از آن جایی که ﻳﻜﻰ ﺍﺯ ﻣﻬﻤﺘﺮﻳﻦ ﺩﻏﺪﻏﻪﻫﺎﻯ ﺯﻧﺎﻥ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺍﺻﻠﻰ ﺗﺮﻳﻦ ﺭﻛﻦ ﻫﺮ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻧﮕﺮﺍﻧﻰ ﺍﺯ ﺗﺎﻣﻴﻦ ﻧﻴﺎﺯﻫﺎﻯ ﻣﺎﺩﻯ ﺁﻧﺎﻥ ﺩﺭ ﺁﻳﻨﺪﻩ است، ﺑﻴﻤﻪ ﻣﻠﺖ با طراحی ﺑﻴﻤﻪ ﻧﺎﻣﻪ «مستمری ﺯﻧﺎﻥ ﺧﺎﻧﻪ ﺩﺍﺭ»، این طرح را در جشنواره پاییزه معرفی کرده است.

پوشش بیمه مستمری زنان خانه دار چیست؟

ﺯﻧﺎﻥ ﺧﺎﻧﻪ ﺩﺍﺭ ﺑﺎ ﺑﻴﻤﻪ ﺷﺪﻥ ﺩﺭ ﺍﻳﻦ ﻃﺮﺡ ﻫﻤﺎﻧﻨﺪ ﺗﻤﺎﻣﻰ ﻣﺸﺎﻏﻞ، ﺗﺤﺖ ﭘﻮﺷﺶ بیمه مستمری قرار گرفته و با پرداخت ۱۸ تا ۳۰ سال حق بیمه (با توجه به سن آنها) تا پایان سن صدسالگی از حقوق مستمری بهره مند می شوند. مهم‌ترین مزیت‌های این ﺑﻴﻤﻪ‌ﻧﺎﻣﻪ که ﺗﺨﺼﺼﻰ ﺗﺮﻳﻦ ﺑﻴﻤﻪ ﻣﺴﺘﻤﺮﻯ ﺯﻧﺎﻥ ﺧﺎﻧﻪ ﺩﺍﺭ ﺩﺭ ﺍﻳﺮﺍﻥ است عبارتند از: ﭘﻮﺷﺶ ﺑﻴﻤﻪ‌ﺍﻯ ﺑﺮﺍﻯ ﺯﻧﺎﻥ ﻓﺎﺭﻍ ﺍﺯ ﻭﺿﻌﻴﺖ ﺷﻐﻠﻰ ﺁﻧﺎﻥ، ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﻣﺴﺘﻤﺮﻯ ﻣﺎﺩﺍﻡ ﺍﻟﻌﻤﺮ ﺑﻪ ﺯﻧﺎﻥ، ﺍﻣﻜﺎﻥ ﺍﻓﺰﺍﻳﺶ ﺳﺎﻟﻴﺎﻧﻪ ﺣﻖ ﺑﻴﻤﻪ ﺑﺮﺍﻯ ﭘﻮﺷﺶ ﻧﺮﺥ ﺗﻮﺭﻡ، ﺍﻓﺰﺍﻳﺶ ﺳﺎﻟﻴﺎﻧﻪ ﻧﺮﺥ ﻣﺴﺘﻤﺮﻯ ﺑﻪ ﻣﻴﺰﺍﻥ ۸ درصد و پرداخت ۱۰ سال مستمری به ذینفع یا ذینفعان منتخب بیمه شده در صورت فوت وی در طول ۱۰ سال اول دریافت مستمری.

علاقه مندان به دریافت اطلاعات بیشتر می توانند با مراجعه به نمایندگی های شرکت بیمه ملت در سراسر کشور، علاوه بر اطلاع از جزییات این طرح، شانس خود را در قرعه کشی پایانی این جشنواره بیازمایند.

همچنین ببینید

دلایل تشدید بیکاری در اقتصاد ایران

دلایل تشدید بیکاری در اقتصاد ایران چیست؟ انصراف ۱.۳ میلیون نفر از کار! – آمارها …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.