پیج اینستاگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال سروش عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال تلگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادی
خانه / آمار / پیش بینی قیمت مسکن, قیمت خانه بالا می رود

پیش بینی قیمت مسکن, قیمت خانه بالا می رود

ایران بها – پیش بینی یک کارشناس مسکن: قیمت خانه به آرامی بالا می رود – قیمت‌ خانه همگام با تورم در بازار پیش خواهد رفت اما جهش ناگهانی قیمت‌ها در این بخش پیش‌بینی نمی‌شود و خریداران می‌توانند برنامه‌ریزی‌های خود را با در نظر گرفتن میزان تورم اقتصادی انجام دهند.

کیوان شادمان – کارشناس مسکن – درباره سازندگان و متولیان این بازار نیز گفت: سازندگان اگر بتوانند مصالح ساختمانی را زودتر خریداری کنند نهایتا می‌توانند ساختمان را با قیمت پایین‌تری به پایان برسانند.

شادمان با بیان این‌که با آغاز فصل تابستان میزان خرید و فروش بالا نخواهد رفت، گفت:‌ خرید و فروش‌های مدنظر در ماه‌های اولیه سال صورت گرفته به طوری که خریداران بحث انتقال را به فصل تابستان موکول می‌کنند.

این کارشناس مسکن گفت: در حال حاضر رکود از این بازار خارج شده و برای همه افراد جامعه روشن است که قیمت خانه با تناسب به افزایش هزینه تمام شده ساختمان‌ها بالا می‌رود.

او درباره ارزیابی کلی بازار مسکن گفت: به طور کلی هر اتفاق اقتصادی که در جامعه پیش می‌آید تقریبا از چهار تا شش ماه آینده تاثیرش را در بازار مسکن نشان می‌دهد.

شادمان گفت: با توجه به اینکه از سال قبل جهش قیمت‌ها شروع شده، تاثیر ناشی از این میزان افزایش قیمت در حال حاضر و در آینده نه چندان دور نمود بیشتری پیدا خواهد کرد.

این کارشناس مسکن در پایان گفت:‌ به طور کلی بازار با جهش ناگهانی قیمت روبرو نخواهد شد.

همچنین ببینید

معاملات مسکن قفل شد! افزایش قیمت رونق را پس زد

نایب رئیس اول اتحادیه املاک کشور از قفل شدن معاملات مسکن به دلیل قیمت‌های نامتعارف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *