خانه / آمار / پیش بینی قیمت مسکن, قیمت خانه بالا می رود

پیش بینی قیمت مسکن, قیمت خانه بالا می رود

ایران بها – پیش بینی یک کارشناس مسکن: قیمت خانه به آرامی بالا می رود – قیمت‌ خانه همگام با تورم در بازار پیش خواهد رفت اما جهش ناگهانی قیمت‌ها در این بخش پیش‌بینی نمی‌شود و خریداران می‌توانند برنامه‌ریزی‌های خود را با در نظر گرفتن میزان تورم اقتصادی انجام دهند.

کیوان شادمان – کارشناس مسکن – درباره سازندگان و متولیان این بازار نیز گفت: سازندگان اگر بتوانند مصالح ساختمانی را زودتر خریداری کنند نهایتا می‌توانند ساختمان را با قیمت پایین‌تری به پایان برسانند.

شادمان با بیان این‌که با آغاز فصل تابستان میزان خرید و فروش بالا نخواهد رفت، گفت:‌ خرید و فروش‌های مدنظر در ماه‌های اولیه سال صورت گرفته به طوری که خریداران بحث انتقال را به فصل تابستان موکول می‌کنند.

این کارشناس مسکن گفت: در حال حاضر رکود از این بازار خارج شده و برای همه افراد جامعه روشن است که قیمت خانه با تناسب به افزایش هزینه تمام شده ساختمان‌ها بالا می‌رود.

او درباره ارزیابی کلی بازار مسکن گفت: به طور کلی هر اتفاق اقتصادی که در جامعه پیش می‌آید تقریبا از چهار تا شش ماه آینده تاثیرش را در بازار مسکن نشان می‌دهد.

شادمان گفت: با توجه به اینکه از سال قبل جهش قیمت‌ها شروع شده، تاثیر ناشی از این میزان افزایش قیمت در حال حاضر و در آینده نه چندان دور نمود بیشتری پیدا خواهد کرد.

این کارشناس مسکن در پایان گفت:‌ به طور کلی بازار با جهش ناگهانی قیمت روبرو نخواهد شد.

همچنین ببینید

دنیای اقتصاد: فروشنده‌هاملک خود را با قیمت مناسب روانه بازار کرده‌اند

?توصیه مشاوران املاک به خریداران ✅مطابق با آمار بانک مرکزی بیشترین سهم از معاملات انجام‌شده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.