پیج اینستاگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال سروش عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال تلگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادی
خانه / بازار / کاهش قیمت خودروهای داخلی و خارجی

کاهش قیمت خودروهای داخلی و خارجی

گزارش میزان از وضعیت بازار خودروهای داخلی – بازار خودرو هیچ مشتری ندارد/ کاهش قیمت خودروهای بی‌مشتری + جدول قیمت‌ها
خبرگزاری میزان: بازار خودرو همچنان در آرامش و رکود به سر می برد و مردم هیچ تمایلی به خرید ندارند که به همین دلیل قیمت برخی خودروها کاهش یافته است. به گزارش خبرنگار اقتصادی میزان، با شروع سال جدید بازار خودرو در رکودی بی سابقه فرو رفت که این رکود همچنان ادامه دارد.

رییس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو در این باره به خبرنگار اقتصادی میزان گفت: مردم هیچ تمایلی به خرید ندارند و نسبت به سال گذشته بازار بسیار راکد است.

محمد قاسمیان با اشاره به تحولات سیاسی در سال جدید گفت: مردم منتظر پایان مذاکرات هستند در صورتی که هیچ تاثیری در بازار خودرو نخواهد داشت. به گفته قاسمیان قیمت پراید همچنان از سال گذشته حدود ۲۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و باقی خودروها همچون گذشته هیچ تغییری نکرده است.

وی در خصوص قیمت نمایندگی ها نیز گفت: با اینکه ثبت نام آغاز شده و اکثرا مدت دار ثبت نام کرده اند اما همچنان بازار رونقی نگرفته است. براساس این گزارش در حال حاضر قیمت خودروهای داخلی به شرح زیر است:

بازار خودرو هیچ مشتری ندارد/ پراید 20 میلیون و 200 هزار تومان

همچنین ببینید

تورم افزایشی شد ، گرانی های بیشتر در راه است؟

نگاهی به آمارهای تورم تولید کننده در پایان سال ۹۶ نشان میدهد، با افزایش این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *