پیج اینستاگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال سروش عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادیکانال تلگرام عالم اقتصاد پیش بینی و تحلیل اخبار اقتصادی
خانه / خودرو / کاهش قیمت خودروهای داخلی

کاهش قیمت خودروهای داخلی

در هفته ای که سپری شد قیمت خودرو باز  هم کاهش پیدا کرد تا انتظار برای روزهای بهتر بازارو خودرو بوجود آید. به دنبال کاهش قیمت سکه و ارز در یک هفته گذشته قیمت خودروهای وارداتی تا سه میلیون و قیمت خودروهای داخلی تا اندازه یک میلیون تومان ارزان شد.اتفاقی که این هفته نیز در بازار خودرو به وقوع پیوست.

کاهش قیمت خودروهای داخلی

به طوری که ۲۰۶ تیپ ۲ که هفته قبل ۳۶ میلیون تومان قیمت داشت با کاهش ۲۰۰ هزار تومانی به قیمت ۳۵ میلیون ۸۰۰ هزار تومان فروش رفت. در بین دیگر پژو‌های ۲۰۶ مدل صندوقدار و اتومات ۲۰۶ یعنی V9 هم با قیمتی برابر با ۵۱ میلیون تومان به فروش مرسید که نشان از افت قیمت یک میلیونی اش دارد. گفتنی است  V8 نیز به عنوان مدل صندوقدار، از قیمتی برابر با ۳۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برخوردار بود که حکایت از  ارزانی یم میلیونی این خودرو را دارد. V20 نیز ترین مدل صندوقدار ۲۰۶ با قیمت  ۳۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش رفت.

جدول قیمت خودرو در هفته ای که گذشت

ایران بها - کاهش قیمت خودروهای داخلی, جدول قیمت خودرو در هفته ای که گذشتدر بین دیگر مدل‌های پژو،  پژو ۴۰۵ با قیمتی برابر با ۲۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به فروش رسید و سمند مدل LX هم ۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت داشت.

ایران بها – از سوی دیگر رانا ۳۲ میلیون تومان خرید و فروش ‌شد.در بین مدل‌های پراید، مدل ۱۱۱ قیمتی برابر ۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش داشت. پراید ۱۳۱  تغییری در قیمت آن به وجود نیامد و ۱۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد و پراید ۱۳۲ هم ۱۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت داشت.

در ادامه جدول قیمت خودروهای داخلی در هفته ای که گذشت آمده است:

نام خودرو

قیمت

مگان

۸۷۰۰۰۰۰۰

تندر ۹۰- پارس خودرو

۳۵۵۰۰۰۰۰

تندر ۹۰- ایران خودرو

۳۴۰۰۰۰۰۰

تیبا

۲۰۰۰۰۰۰۰

ماکسیما

۱۱۵۰۰۰۰۰۰

سمند SE

۲۲۰۰۰۰۰۰

سمند LX

۲۷۵۰۰۰۰۰

ویتارا

۱۳۱۰۰۰۰۰۰

پژو ۲۰۶- تیپ ۲

۳۵۸۰۰۰۰۰

پژو ۲۰۶- تیپ ۶

۵۱۰۰۰۰۰۰

پژو ۲۰۶ صندوقدار V9

۵۱۰۰۰۰۰۰

پژو ۲۰۶صندوقدار V8

۳۸۵۰۰۰۰۰

پژو ۲۰۶ صندوق دار v20

۳۴۵۰۰۰۰۰

پژو ۲۰۷ اتومات

۵۶۰۰۰۰۰۰

پژو ۴۰۵

۲۷۲۰۰۰۰۰

پراید ۱۱۱

۱۷۵۰۰۰۰۰

پراید ۱۳۱

۱۶۵۰۰۰۰۰

پراید ۱۳۲

۱۶۳۰۰۰۰۰

همچنین ببینید

فروش قسطی خودروسازان با سود مشارکت بالا

دنیای اقتصاد نوشت:ماه رمضان در حالی به نیمه دوم خود رسیده که بازار خودرو همچنان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *